Wpis z mikrobloga

@maciekpod: Ja mam wrażenie, że tam tak naprawdę wszyscy grają na pałę.Odkąd z nimi gramy pierwsza piętnastka wymieniła się praktycznie całkowicie (oprócz koni). Większość typerów ma gigantyczne wahania skuteczności.
@buttbuddy: Jak wszedłem na ten profil to oczom nie wierzyłem. ROI po 100%+!!! Wchodzę w picki a tam kursy poniżej 2 w tym parę nie trafionych XD.
Koleś nie jest zły z tego co podają, ale ciężko mi zaufać komuś kto liczy ROI razem z tym co włoży xD
@buttbuddy: Właśnie najpierw sprawdziłem parę stron z googli pod zapytaniem o ROI i wszystkie miały wzór jak na yield, gdzie odejmuje się od zysku koszt włożony w produkcje towaru/koszt inwestycji (jedynie wikipedia przerosła mój umysł i podała coś z kosmosu)
@karamba16: Ja w sumie tego nie sprawdzałem nigdzie. ale nazwa "zwrot inwestycji" jak dla mnie mówi sama za siebie. Zresztą nie ważne, bo to ta strona tak zapisuje, a nie jest to wymysł typera. Po prostu odejmij sobie od tego 100 i traktuj jako yield, a yield 40% jest imo zajebiście imponujący