Wpis z mikrobloga

Mireczki, możecie polecić mi jakiś dobry serial?
Podaję jakie oglądałem, bądź oglądam(kolejność przypadkowa): Fargo, True Detective, Vikings, Community, Castle, Misfits, Hannibal, Elementary, Banshee, The IT Crowd, Shameless US, Arrow, Sherlock, White Collar, Suits, Breaking Bad, Game of Thrones, Monk, Lie to Me, Skins, How I Met Your Mother, Two and a Half Men, The Mentalist, The Big Bang Theory, Chuck, Dexter, Supernatural, Merlin, House M.D., Harper's Island, South Park,
#seriale
  • 29
  • Odpowiedz
House of Cards, The 100, Star-Crossed, Spartakus, The Walking Dead, Gotham. Z wymienionych najlepsze chyba Spartakus i pierwsze sezony The Walking Dead, ale na pierwszym miejscu oczywiście House of Cards :)
  • Odpowiedz
@suchy1613: Nie słuchaj tych typków którzy w kółko powtarzają te same oklepane tytuły i obejrzyj Legit albo Lucky Louie. Oba cholernie zabawne i po jadą po bandzie. Poza tym nie wierzę że nie oglądałeś Entourage - moim zdaniem serial nr 1 i nie znam osoby której by się nie spodobał. Poza tym wszystkie co podałem mają odcinki po 30 minut max więc to na pewno plus i nawet jak ci
  • Odpowiedz