Wpis z mikrobloga

Zamierzam kupić telewizor. Telewizor służył mi będzie do PS3, oglądania filmów, i prawdopodobnie od czasu, do czasu do Mirkowania na nim, gdyż będę podpinał PC przez HDMI ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od zawsze na taki sprzęt szkoda było mi pieniędzy, więc i tym razem szukam czegoś w najniższym przedziale cenowym, ale FullHD i 32'. Do wyboru mam :

Thomson 32FZ5233 - chyba najsłabszy z całego zestawienia.

LG 32LB5610 - tutaj martwi mnie brak czerni przy słabym oświetleniu, mój Różowy ma monitor LG z IPSem i musiałem kalibrować ustawieniami sterownika, żeby dało się wieczorem film oglądać ;/ Podobno brak czerni jest przypadłością IPSów? Szkoda, bo chyba bym się decydował właśnie na niego.

Samsung UE32H5000 - najlepsze opinie i główny konkurent LG z tego zestawienia.

Philips 32PFH4309/88 - Zagadka. Kiedyś Philips był dobrą marką, nie wiem jak dzisiaj stoją Holendrzy. Najdroższy z zestawienia.

Co wy polecacie, posiadacie jakiś telewizor, który podałem? Jakie są wasze opinie i czy może polecacie coś jeszcze innego? Budżet max 1000zł więc nic innego już chyba i tak nie znajdziecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i od razu uprzedzam - nie, nie jestem skłonny dołożyć już nic więcej, taka kwota za telewizor, to i tak dla mnie zawał [; Gdyby nie to, że chce z moim Różowym grać w gry na Move, oraz lubię pograć z kumplami w FIFE, PESa, czy Soul Calibura, to kupiłbym porządny monitor do 600zł 24', ale na takim sprzęcie, troszkę ciężko grać więcej, niż w pojedynkę...

#elektronika #elektroda #konsole #ps3 #pytanie #kiciochpyta #telewizory
  • 28
@pqp_1: ja się opieram na zdaniu fachowca, nie na broszurach producenta, jak ty i nie łykam wszystkiego jak pelikan, obrażając innych, którzy mają inne zdanie. Szkoda słów... w tym temacie, to nie ja jestem "typowym januszem" zresztą inni też Ci dali do zrozumienia, że gówno wiesz... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pqp_1: Naucz się pierwsze czytać ze zrozumieniem, masz rację, idź już, bo nic nie wnosisz do tematu a jedynie pieprzysz głupoty... ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla pewności, że nie dostanę raka, czytając twoje żenujące wypociny, lecisz na czarną listę... ( )