Wpis z mikrobloga

Mam 24 lata a nadal wyskakują mi pryszcze na twarzy. Jak się tego gowna pozbyć? Żele, kremy, toniki dają krótkotrwałe efekty. Teraz mam zamiar pozbyć się tłustego i smazonego jedzenia, ale to nie takie łatwe, gdy obiad jest gotowany dla całej rodziny.
  • 29
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: Do dermatologa. Dostaniesz najpierw coś pośredniego - mocnego, ale nie izotretinoinę. Jeśli to nie pomoże / nie da rady Cię perspektywa wydania góry golda i skutków ubocznych odstraszyć od drapania się po twarzy i innych kombinacji których robienia musisz zaprzestać, to dermatolog da Ci izotretinoinę (izotek).
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: Leczenie trądziku wymaga dużo cierpliwości i dużo pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Metody są zróżnicowane i na każdego może zadziałać coś innego, zasadą jest to, żeby nie nastawiać się na to że po 1. wizycie dostaniesz leki i będzie git (wspomniana izotretinoina jest popularna, bo często działa nawet na "beznadziejne" przypadki) - tylko będzie wymagane dłuższe leczenie i więcej wizyt, żeby dobrać odpowiednie leki. Jeśli masz
  • Odpowiedz
Izotek, najlepszy. Kuracja trwa 6 miechow, ja roznice zobaczylem po dwoch tyg., a po 3 miesiacach nie mam ani jednego wyprysku. Jedynymi minusami sa, sucha skora i czeste badanie krwii, coby sprawdzic cholesterol.
  • Odpowiedz