Wpis z mikrobloga

1. Załóż firmę "Szlachta nie pracuje".
2. Wyślij pozwy wszystkim sebixom i karynom za szkalowanie marki.
3. Złóż propozycję ugody. Pińcdziesont złoty + usunięcie konta na fb.
4. Oczyść fb z patologi.
5. Zostań milionerę.
9. Zostań bohaterę.

Nie ma punku 7.

#heheszki #patologiazewsi
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@doctorlolek: Do stulejarza znacznie bliżej komuś, kto szpanuje na facebooku, przed ludźmi którzy mają go w dupie, debilnymi, cudzymi i oklepanymi tekstami na poziomie specjalnego gimnazjum. Nieprawdaż?
  • Odpowiedz
Nie masz nic mądrego do powiedzenia


Powiedział to ten, który najpierw otwarcie przyznaje się do ciężkiego przypadku #!$%@? mózgowego, a następnie tu udowadnia poprzez obrzucanie obelgami.
  • Odpowiedz
@bm89: ciekawi mnie bardzo jak marne musisz mieć życie, że się tak napinasz w necie. Jesteś ciotą w realu? Rodzice Cie bili? #!$%@? praca? Czy moze w szkole nie wychodzi? Powiedz, co się stało w twoim życiu, że atakujesz nieznane ci osoby w internecie? Zachowujesz się jak typowy seba.
  • Odpowiedz
atakujesz nieznane ci osoby w internecie? Zachowujesz się jak typowy seba.


I to mówi człowiek, który mówi również:

Szkoda mego czasu na dyskusje z tobą przegrywie.

nadal ujadasz kundlu. Do budy!
  • Odpowiedz
@bm89: i jeszcze manipulujesz, to ty pierwszy mnie zaatakowałles. Poza tym nie odpowiedziałeś na pytanie. Widzę trafiłem. Pozujesz teraz na filozofa, zarzucasz mi hipokryzje. W czym się pogrążam nieudaczniku? I nie mów do mnie synku, bo nie jesteś moim ojcem. Za kogo w ogóle się uważasz? Bo z tego co widzę na wypoku jesteś zwyklym seba nieudacznikiem na emigracji, który pozuje na #!$%@? wie kogo i nie wiem co chce
  • Odpowiedz