Wpis z mikrobloga

@avalid: kwestia wyrobienia się w piwach, z czasem coraz lepszych się próbuje i te tanie nie smakują już zbytnio, ale jest znaczna ilosć ludzi która lubi pić jasne piwka, co najwyżej jakieś z ciut lepszej półki jak jakieś złote lwy czy żywe, więcej im do szczęścia nie potrzeba w tej kwestii
@avalid: Ja kupiłem we Fresh Market, jak masz w pobliżu to sprawdź.
W sumie to polecam udać się do jakiegoś dobrze zaopatrzonego sklepu z piwem i tam kupić różne gatunki na spróbowanie.

Ja dopiero zaczynam "przygodę" z piwem ale takie próbowanie tego czego się nie zna jest bardzo fajne bo można sobie wyrobić gust.

No i oczywiście wołaj mireczku jak już spróbujesz, zobaczę czy dobre piwo poleciłem :>
@kuba668: ja wiem ze próbowanie jest fajne ;) sam jestem w stanie wydać 80 zł za 50 ml whisky bo podobno dobra.

A z tego co sie orientuje to najbliższy Fresh market mam na Powiślu :/ skocze sobie we wtorek bo jutro sesja i praca przez cały weekend
@kuba668: to idź za bar tak jak ja. Łączysz przyjemne z pożytecznym ;) a na studiach da sie to połączyć. Tylko w jakieś lepsze miejsce a nie stricte lanie piwa.