Wpis z mikrobloga

Co te dentysty to ja nawet nie..
bylem jakies pol roku temu u A: spoko spoko, ubytek w 5tce (zalatany), reszta spoko, 8ki spoko. Kamienia nie ma.
bylem dwa dni temu u B - uuuu, ubytek w dwojce (zalatany), ubytki w gornych 8kach, w siodemce. Kamienia nie ma
bylem chwile temu u C - uuu, 8ki do wyrwania, bez ubytkow ale wadza na 7ki (!), siodemki spoko (!!), ale plomba do poprawy w 5tce (!!!). I straaaaszny kamien (!!!!), koniecznie trzeba zdejmowac.

Trzech dentystow, te same zeby, dwa ostatnie w odstepie dwoch dni. Ktos tu chyba sobie leci w kulki..
Ale każdy zaczynał od pytania co mowił ostatnio dentysta, moze to tak jak z psychologami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dentysta #dentystacwel #leczsiezwykopem #ocochodzi
  • 5
  • Odpowiedz
@gomello: do tego co bedzie mi wyrywał 8ki (kto mial wyrywane ten wie jakie to przeżycie), czy do tego co będzie je łątał, do tego co chce zdjąc kamien czy do tego co nie widzi takiej potrzeby?
  • Odpowiedz
@gomello: tylko ze nie chodzi o wybor tego, co mniej zrobi tylko o takiego, co zrobi to lepiej i zadba bardziej. A z tym juz ciężko.
Bo ja wiem, nigdy nie mialem z kamieniem problemu, stad dziwne, ze nagle w opini trzeciego w ciagu dwoch dni tyle mi go przybylo
  • Odpowiedz