Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki!
Planuję się z wami trochę pobawić w #bukmacherka na #wykobet i mam pytanie, czy lepiej wpłacić więcej środków na pinnacle, czy skorzystać z bonusu i zgarnąć ekstra 200zł na bet365?
  • 16
  • Odpowiedz
@GrS11: Jak dajo za darmo to czemu by nie skorzystać z bonusu. Po za tym dobrze jest mieć i tu i tu. Bet365 do grania bardziej wyszukanych spotkań i typów oraz LIVE a pinnacle do grania wyższych kursów.
  • Odpowiedz
@bigasslover: "Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem 3 razy przed możliwością wypłaty. " Czyli wychodzi, że 1200 zł. Oczywiście nie potrzebuję szybko tych pieniędzy ;)
  • Odpowiedz
@buttbuddy: w takim razie jeszcze jedno pytanie.
"Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę kwalifikującego się depozytu jednokrotnie w wybranych zakładach sportowych."
Czyli za bonus mogę wykonać tylko pierwszy zakład, np. za 200 zł?
  • Odpowiedz
@GrS11: stawiasz pierwszy zakład mobilny do 100 zł, jak wejdzie to nie ma sprawy, jak nie to wtedy się ubiegasz o bonus 100 zł, tylko, że najpierw musisz tym bonusem powitalnym obrócić, bo dwóch naraz mieć nie możesz
  • Odpowiedz
@buttbuddy: ale mi chdzi o ten bonus powitalny 200 zł. Obecnie mam na koncie bonusowym 200 i na zwykłym 200. I czy teraz gram normalnie np po 40zł i ten bonus jest, czy muszę pierwszy zakład zagrać za 200zł, żeby ten bonus dostać?
  • Odpowiedz
@GrS11: Grasz za ile chcesz, tam chyba chodzi o to, że musisz najpierw raz obrócić depozytem, i dopiero potem obraca się bonus. W każdym razie ciebie interesuje tylko to aby zrobić obrót 1200 zł w wymaganym terminie. Resztą się nie martw.
  • Odpowiedz