Wpis z mikrobloga

@wajdzik: Wtedy wolałbym po prostu grać na konsoli, a nie streamować obraz na PC'ta, żeby stracić dodatkowo na jakości wyświetlanego obrazu jak i otrzymać lag z tym związany.
  • Odpowiedz
@Milkolm: Uwaga, bo chce mi się co dziennie przenosić xboxa pomiędzy salonem w którym korzystają z niego wszyscy, a pokojem w którym gram gdy reszta rodziny ogląda TV.
  • Odpowiedz
@Milkolm: Czy przypadkiem nie działa to w ten sposób, że możesz grać w gry z xbone na pc będąc dowolnie oddalonym od konsoli? Wtedy taka funkcja ma sens. Szkoda, że wielki myśliciel biszkopt nie pomyślał, że ktoś chciałby pograć np. w Halo na laptopie z integrą.
  • Odpowiedz
@Milkolm: Niby czemu nie ma to sensu? Mam konsolę na dole w salonie podpiętą do TV, a jak ktoś chce oglądać TV to będę mógł pograć na górze bez zbędnego przenoszenia. Dla mnie super opcja, nie wiem o co Tobie chodzi.
  • Odpowiedz
@wajdzik: Nie mam pojęcia :D Zgodziłem się z tobą, że ma to sens kiedy chcemy pograć, ale TV jest zajęty, a my nie mamy ochoty na integrację z rodziną.
  • Odpowiedz
@Milkolm: Aleś ty to #!$%@? przetłumaczył.

"Masz mocny PC - teraz możesz streamować ze słabszego urządzenia dla niezbyt udanych wrażeń" (coś w ten deseń).

Swoją drogą zabawny ten ból dupy TotalBiscuit ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz