Wpis z mikrobloga

@wypokowicz: nie mam własnego, też się zastanawiam, bo praca przy kompie motzno. Korzystałam kilka razy i byłam zdziwiona - wygląda na niewygodne bo brak oparcia, a jest naprawdę spoko. Póki co polecam taką specjalną poduszkę dmuchaną pod tyłek, dzięki niej plecy nie są ciągle w jednej pozycji. Pomogła mi na ból lędźwi ;)
  • Odpowiedz
@chanequa: Rozważam taką opcję cumplu, ale nie wiem czy ona jest dla mnie dobra bo mam wrażenie że jak moje łapy będą położone na biurku to będę się nieświadomie pochylał i łapał że jestem skrzywiony znowu, drugi problem, że będę przechylał samą głowę do przodu. Tak teraz robię mimowolnie. Trudne sprawy :(
  • Odpowiedz
@lochfyne: ja to w ogóle siedzę z nogami na krześle, lub po turecku, ew. zjeżdżam bardzo nisko leżąc w fotelu :P
PS hasło w Google images 'poduszka ortopedyczna do siedzenia'. Nie umiem wkleić obrazka korzystając z apki :(
A powiem Ci że klękosiad wynmusza prawidłową pozycję, fajnie by było jakbyś mógł gdzieś potestować.
  • Odpowiedz
poduszka ortopedyczna do siedzenia


@chanequa: Panie, to już w ogóle odpada, w dupę będzie kuło, a pochylać się będę i tak i tak. To już sensowniejsza jest pozycja stojąca i wysokie biurko z regulacją do stania. Na razie ten fotel mnie najbardziej przekonał. A 590 to najtańsza opcja chyba, bo widziałem inne, z bajerami za 4k ale wyglądało że po miesiącu się rozleci.
  • Odpowiedz