Wpis z mikrobloga

@paramite: Dobra, koniec. Mimo, że korzystam z internetu od czasów, gdy trzeba go było sobie jeszcze wydzwonić przez modem, to miałem właśnie swój pierwszy raz z trollingiem ;-) Mysiu, pysiu - jutro jestem umówiony na taką samą libację pokerowo-narkotykową, jak na załączonym obrazku, mam już wyrok za nielegalne substancje, byłem na marszu legalizacji i wierz mi, też mi się nie uśmiecha, taka a nie inna postawa państwa ( ͡°
  • Odpowiedz
@TowarEksportowy: a w ogole to sobie tak pomyslalem, ze gosc sam sie nie umial wybronic albo mial cienkiego adwokata, bo jakos nie ma problemu kiedy na filmach puszczanych w kinie czy telewizji pokazuje sie gre w ruletke. Nie slyszalem zeby na krecenie filmu wymagane bylo zezwolenie, kazdy z nas moze sprobowac swoich sil jako rezyser, wiec moge rownie dobrze nakrecic film o graniu w ruletke, to samo tyczy sie zdjec,
  • Odpowiedz
@TomZa11: Z tego co mi wiadomo to w Polsce rząd sprawuje centro-prawica a nie lewica. Tak że odwołując się do lemingów to nie lewicowe lemingi a centro-prawicowe jak już. Tak tylko informacyjnie piszę :)
  • Odpowiedz
@TomZa11: Zakładając, że rządzi #!$%@?ńcza partia Pani Ewy K. to cytując Wiki: > "Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej" [...] Skupia osoby o różnych poglądach, głównie chrześcijańsko-demokratycznych, konserwatywno-liberalnych i socjalliberalnych, centrowych i centroprawicowych. < Nie żeby Wiki była źródłem wszechwiedzy no ale opis to opis, so deal with it. Rzeczywistość oczywiście swoją drogą ale to druga sprawa. Peace.
  • Odpowiedz
@Hayreddin: Ech, jesteś typowy leming, zacznij myśleć swoim rozumem, a nie tym co ktoś gdzieś w jakimś propagandowym edytowanym wpisie napisał (cenzura na wiki jest dość powszechna, wycina się np informacje o współpracy ze służbami czy inne nie korzystne informacje prominentnych dzisiaj osób etc) i nie dawaj tvnowi za ciebie myśleć. peace.
  • Odpowiedz
@TomZa11: Nie wiem gdzie w tym cytacie jest jakaś propaganda. To są suche fakty, nic poza tym. Nie odnoszę się do całości wpisu ale do przypisania podludzi z platformy do kategorii ideowych, funkcjonujących ogólnie na świecie. Myślę za siebie i mam #!$%@? na obecny, krzywdzący większość ludzi system, no i nie oglądam telewizji, tak że nie nie wiem co to te tefałeny i co oni tam #!$%@?ą. To tyle.
  • Odpowiedz