Wpis z mikrobloga

W dzisiejszym odcinku "Zrób to sam" opowiem jak skutecznie poderwać dziewczynę swoich marzeń na tak zwanego móżyna
A więc potrzebne nam będą:

- czarna pasta do butów (dużo) i jedna tubka brązowej
- lokówka do włosow
- krowi łańcuch
- piła ręczna, a jak stulej ma zbyt wątłe łapki - piła spalinowa
- lanca przynajmniej te 15cm (móziny tez czasem mają mniejsze, ale zeby laska nie byla zbyt zawiedzione 15 cm to minimum)
- minimalna znajomojośc języka angielskiego

Na początek idziemy do sklepu, kupujemy pasty do butów w dwoch kolorach (czarną i brązową). Pokrywamy czarną pastą całe cialo, łącznie z knagą xD, natomiast dłonie i stopy smarujemy brązową (tam móżyny mają jasniejszy kolor). Następnie idziemy na łąke, gdzie miejscowy parobek wypasa krowy, z piłą i odcinamy łańcuch. Obrabiamy go tak, żeby pasował na szyję. Kręcimy lokówką wlosy (muszą być krótkie i przystrzyzone na "amerykańskiego żolnierza"). Jestsmy już gotowi na podryw xD Idziemy na imprezę (warto miec tubke pasty do butów na wypadek gdyby gdzies sie starla na ciele). Zachowujemy sie tam luzacko, na mordzie szeroki usmiech. Gdy spodobna się nam jakaś dziewczyna podchodzimy do niej pewnym krokiem i zaczynamy gadke. Teksty mogą być rózne np.

"Czeźdź ja być mózin z Afryka, ja lubieć polska girl, polska girl być very beautiful"

albo:

"Czeźdź ja być nigeryjski student prawa, polska girl very nice, a ja mieć very big cock"

Jeśli nie wyraża nami zainteresowania, oskarżamy ją o rasizm (stara sztuczka każdego mózina) i wszczynamu awanturę. Wtedy prawdopodobnie zacznie nas przepraszać i jest juz nasza. Bierzemy ją do hotelu/domu/samochodu, pokazujemy swojego czarnego zaganiacza XD (warto ogolić jaja, wtedy wygląda na wiekszego, ale to juz wasza decyzja) No a potem to juz wiecie...

To by było na tyle w tym odcinku "Zrób to sam"

#pasta #podrywajzwykopem #stulejacontent
  • 2