Wpis z mikrobloga

@Supercoolljuk2: @rakkenroll: @hoolsky: @cala_w_trawie @sens Filmiku na party - z wolą użytkowników - nie będzie. Nie podjęłam (podjęliśmy) decyzji, gdybym ją podjęła (gdybyśmy podjęli - i tak dalej, ta konwencja) to powiedziałabym to głośno. Nie będzie filmiku, nie zależy mi na podkładaniu użytkownikom świń. Nie o to mi chodzi. Nie mam złych zamiarów: nie robię party dla siebie. Dziękuję @Dogi', który również
  • Odpowiedz
@maciejkack: Co w tym dziwnego że ktoś nie chce by jego twarz pojawiła się na filmiku? Każdy ma prawo do swojej prywatności. Na takie zloty idzie się po dobrą zabawę w gronie znajomych a nie po to by się pokazywać "hej patrzcie cały świecie jak to ja się super bawię".
  • Odpowiedz
@kicioch: Prywatności? Dobre sobie. Prywatność to ma się w domu w toalecie. Ja będę robił zdjęcia ścianom w knajpie, a że ktoś mi wejdzie w kadr to jego sprawa. Dodatkowo te zdjęcia ścian umieszczę w internecie.
  • Odpowiedz
W sumie to się dziwię. Zamiast skręcić jakiś tam filmik złożony z kilku urywków i wypromować takie akcje i tym samym pokazać, że społeczność wykopu to fajna i normalna grupa ludzi to się okazuje, że na zewnątrz chyba wychodzą w papierowych torbach. ;)
  • Odpowiedz
@WilkBardzozly: Ale ja do zdjęć nic nie mam i nigdy nie miałam :) Umówiliśmy się wstępnie, że zdjęcia ktoś na pewno robić będzie, my wybierzemy wspólnie kilka, spytamy użytkowników czy mają coś przeciwko i potem wrzucimy je do podsumowania. Natomiast jeśli chodzi o filmik - z mojej strony padł kompromis by kamerzysta wypowiedział się jak zamierza swoją kamerą nie obejmować tych, którzy nie chcą się pojawić (nie obchodzi mnie jakie
  • Odpowiedz