Wpis z mikrobloga

@cecen: powiem Ci, co raz mi tu lepiej. Kasa normalna, stresu narazie nie widać (chociaż w pracy zestresowanych ludzi nie spotkałem). Chodzą sobie pracownicy po firmie, śpiewają "we are the champins" na głos... tak można pracować. jedyne czego mi brakuje w porównaniu do AC (poza Tobą oczywiście) to temperatura ciut za niska w "części biurowej". ale do wiosny już blisko :) A no i skarbówka, 900 euro mi oddadzą :D
@aloalo83: czad, normalne życie. A mnie dzisiaj rozwalił Mareczek, przyszedł poprosił żebym zobaczył Lanosa bo pocałował krawężnik i na flaku do pracy przyjechał, no i tak sobie gadamy mówię pokaż dowód osobisty pacze a tam data nastepnego badania 3 stycznia 2015, na jakim on świecie żyje? ;)
@aloalo83: pracuje i albo sam stąd #!$%@?ę albo mnie #!$%@?ą rozmawiałem dzisiaj z Błąszczykiem czyli ex kierownikiem SMD - slyszałeś co mu się przytrafiło? mówi mi że #!$%@? stąd że ma juz dość tej firmy
@aloalo83: hehe chłop pracuje tu juz 21 lat sam zakładał cały montaż SMD kupował maszyny, no i taka sytuacja : 30ego składali sobie życzenia tam kierownictwo prezesowstwo no i później on jedzie do domu i dostaje telefon że ma wrócic wraca a tam dyrektor produkcji wręcza mu świstek z wypowiedzeniem, suuper klasa qrva
@aloalo83: no mi też tak że tego .. studiuje teorie obwodów zacznę robić własne układy na wzmacniaczach programowanie zaczynam, nawet już dioda migam 3eba myśleć coś
@cecen: assemblera się prawie nie stosuje, za wolno projekty w tym idą. Zaczynaj od C (tylko nie jakieś pseudo "C" typu arduino, tylko prawdziwe, czyste C.) C jest dobre :) w zeszłym tygodniu przerabiałem interpreter tekstu, napisany dla Intepro przez jakiegoś niemca w '93 roku. w C.
@cecen: no z niego już niedaleko do C# - można aplikacje na PC robić albo silniki do stron www pisać. Są inne, modniejsze, ale na początek to wystarczy. Tylko trzeba ostro dawać bo lata lecą :)
@cecen: ruszac dupę i nie czekać, bo jak sie będziesz przez następne 10 lat zastanawiał to na pewno będzie za późno. A nie chcesz chyba pod koniec zastanawiać się czy nie warto było spróbować, nie? Jak się nie uda to w AC się robota znajdzie.