Wpis z mikrobloga

  • 5
Co zrobić jeśli chyba muszę 3/4 swojego życia zbudować od nowa w wieku 30 lat... Czy to się jeszcze da?
  • 20
  • Odpowiedz
@Lk_hc: być może w takim razie lepiej już iść na całość, i wyjechać na przykład do Nowej Zelandii. Czasem sobie marzę, że kiedyś #!$%@?ę wszystko i wyjadę do Nowej Zelandii. Nie wiem w sumie dlaczego, pewnie nie ma tam nic szczególnego - a może to właśnie to jest przyczyną. Kompletny koniec świata. Nawet bardziej końcowy niż Australia. Jak ktoś się mnie potem zapyta - a ty co zrobiłeś ze swoim życiem?
  • Odpowiedz
@Lk_hc: Na reddicie był temat jak gość się skapnął że #!$%@?ł życie w wieku 40 lat. On się ogarnął, Ty masz 10 lat do przodu, także jak on dał radę to nie #!$%@? tylko bierz się do roboty.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bernan: W sumie staro się nie czuję, tylko tak mi trudno... przełamać rutynę, rzucić pracę, czy nie wiem co jeszcze tak na prawdę musiałbym zrobić. To wszystko nie jest proste.
  • Odpowiedz
@Lk_hc: Nie wypowiem się zbyt dobrze bo szczyl jestem, ale znajdź pasję. Reszta się powinna ułożyć. I nie bój się porzucać ludzi. To jest Twoje życie, nie musisz uszczęśliwiać innych swoim kosztem.
  • Odpowiedz
Nie mogę znaleźć, z tego co pamiętam to dokończył książkę którą przerwał kiedy znalazł pracę która go wyniszczyła. I od nowa zaczął podróżować. Najważniejsze to sobie to uświadomić że marnuje się swoje życie. Reszta zależy tylko od motywacji.
  • Odpowiedz