Wpis z mikrobloga

NIE POLECAM Kart PrePaid w BZWBK.
Zamówiłem takową za 50zł, otrzymałem kod CVV2 w SMSie, kartę zarejestrowałem na siebie itp.
Zapomniałem zupełnie o tym, że kod dostałem w SMS i tego samego dnia wgrałem nowy soft na telefon...
BZWBK odmówił wysłania mi kodu ponownie bo to według nich nie jest możliwe (mimo, że w ING już chyba 4 razy taki kod dostawałem do karty wirtualnej) i teraz najlepsze.
Mogłem WYKUPIĆ swoje środki na konto bankowe, nacisnąłem wykup - podałem numer konta, pokazało mi się info o tym, że kosztuje to 15zł!
Ogarniacie, 15zł za przelew... no dobra, dałem anuluj i tak czy siak zostało zatwierdzone. Dostałem 35zł na konto...

#bzwbk #niepolecam #truestory #takaprawda #oszukujo #banki #bank #bankowosc
Pobierz
źródło: comment_xo7iKj5di8cJSksXGafOCaHfVsx1SCWY.jpg
  • 5
@fstab: @BossMan24: Skoro przy rejestracji dostajecie dobrze widoczną informację,że więcej nie ma możliwości otrzymać CVV2, to jaki macie problem?
Powinniście ją zapamiętać bądź sobie zapisać. Nie zwalajcie winy na bank czy nie narzekajcie na taką sytuację.
Ja się cieszę z ich oferty, bo to chyba taka jedyna w PL, a często jest mi pomocna..
@OnionMan: fakt faktem oferta dobra, ma dwie wady i tyle. Miałem SS zapisanego na telefonie tak na wszelki wypadek, po jakimś czasie aktualizacje oprogramowania to nawet nie pomyślałem o tym SMS-ie, a jak karta była mi potrzebna to okazało się, że dropbox nie przechowal mi galerii z tego akurat okresu. Dlatego napisałem katastrofa w gwoli ścisłości. Jako wady można zaliczyć wykup (który idzie do bodajże miesiąca) warty 15 zł, no i
@BossMan24: czy ja wiem czy małe wady... dawać 15zł za wypłatę środków...
Jakoś w ING bez najmniejszego problemu dodałem kod.
@OnionMan:
Konto kupiłem na allegro (na moje dane zarejestrowane) i nie zagłębiałem się w takie rzeczy. Nie sądziłem, że coś takiego jest możliwe... tzn. takie opłaty.

Ba nawet ani razu karty nie użyłem...