Wpis z mikrobloga

#h1z1
Grał ktoś? Bo cena dość zaporowa biorąc pod uwagę kłamiących dev'ów, bugi i inny klimat do tego niż się spodziewałem ;/ Ale też wiele nie oglądałem z tego, więc może się mylę?
  • 13
  • Odpowiedz
@Ierz: no i jak tak przemysle sprawe, to jesli military loot nie jest craftable, to tez go powinni zwiekszyc. Poki co latajac znalazlem 1 pistolet i raz amunicje do rifle. To tyle ;)
  • Odpowiedz
@Ierz: ja osobiscie jesli nie kupiles, polecam poczekac tydzien, dwa i sprawdzic w ktora strone to idzie. Kumpel wczoraj zrobil refund i stwierdzil, ze jak zrobia zmiany, to kupi znowu. Ja zastanawiam sie, czy nie zrobilem zle, tez nie robiac refundu na chwile.. no ale nic, juz przepadlo.

Trzeba obserwowac co tam devsi zmeinia.Jesli zostana przy swoim durnym podejsciu, ze ma byc trudno, dlatego trzzeba zjadac milion kalorii dziennie. No
  • Odpowiedz
@000loki: Lepiej żeby każdy latał z M107 tak jak to z początków moda miało miejsce? Dla mnie właśnie największym plusem tej gry jest to, że bronie są trudno dostępne. Zresztą o broń wcale nie jest tak trudno, wystarczy ruszyć tyłek gdzieś dalej niż za miejsce respawnu. Często respi się pistolet na campingach a amunicje znalazłem już dwa razy w supermarkecie. Co do jedzenia i picia to poważnie zmniejszono jego utratę
  • Odpowiedz
@chris_june: wiadomo, ze nie, ale biorac pod uwage to, ze teraz jest ciezko i jesli komus sie przyfarci i cos znajdzie to od razu jest na lepszej pozycji. To z zalozenia jest gra PvP wiec fajnie by bylo moc z kims sie bic. I przez bic nie mam na mysli walenie z maczety albo luku.

Jak dla mnie, jesli bylaby chociaz mozliwosc wycrafcenia jakiejs slabej broni i amunicji do niej
  • Odpowiedz
@000loki: Z zalozenia to gra mmorpg a nie pvp. Wiec wszystko powinno zajmowac czasu bo jak bym chcial pvpowac, to moge sobie wlaczyc counster strika. Licze takze na jakis system clanowy/groupowy by stworzyc wielkie miasto :], loot jest ok trzeba sie postarac by cos miec. Zarcie troche za szybko idzie powinni wydluzyc czas i zmiejszyc ilosc zwierzat/jagod/jedzenia bo nosze calej torby wody przy sobie nie jest fajne ;], czekam tez
  • Odpowiedz
@Xatal: z założenia to jest survival zombie mmo z nastawieniem na PvP. Nawet Smedley żartował, że żałuję że mają PvE serwery dla carebearow. Ja tez liczę na tworzenie baz, ale też na ich zdobywanie i lootowanie. Tu ma być walka o dropy i bazy. Bez broni to można sobie zbierać jezynki.

Nie chciałbym też jednoznacznie mówić że loot jest totalnie skopany bo też nie grałem aż tak dużo, ale bardzo
  • Odpowiedz
@Xatal: Też mam nadzieję, że potworzą się jakieś grupy na serwerach, które będą chciały współpracować, a nie tylko się tłuc jak to ma miejsce w Dayz w tej chwili. Jest o wiele więcej lepszych gier FPS gdzie chodzi tylko o zabijanie. Tutaj chciałbym czegoś więcej. Mam nadzieję, że gra pójdzie w kierunku mocnego survivalu. Najbardziej marzą mi się przemieszczające hordy zombie, stanowiące zagrożenie dla graczy itd. Fajnie byłoby gdyby powstawały
  • Odpowiedz
@chris_june: nie no, ja nie narzekam jakos bardzo. Tez skupilbym sie na tym, zeby mozna z wieksza grupa budowac miasta etc. Fajnie by bylo przejmowac miasta, okradac je i tak dalej.

Z ciezkim dostepem do broni jest ten problem, ze jesli teraz bedzie on ciezki - to fakt, predzej czy pozniej sie uzbroimy i bedzie OK. Najgorzej jednak beda mieli ci, ktorzy gre beda zaczynac, bo beda biegac z lukiem,
  • Odpowiedz
@chris_june: @Xatal: no i wyszlo na to, ze loot byl #!$%@?. Nie respawnowal sie w kontenerach (tak jak myslalem). Dzis ma wejsc lata, wiec zobaczymy jak to bedzie, ja mam nadzieje, ze bedzie w sam raz ;)
  • Odpowiedz