Wpis z mikrobloga

Zegar biologiczny tyka, a ja wciąż bez faceta. Nie rozumiem dlaczego tak jest. Wszyscy mi powtarzaja, że jestem ładna i bardzo inteligentna. Przyjaciółka mi ostatnio powiedziała, że w przeciwieństwie do innych dziewczyn, jestem poukładana, rozsądna i wartościowa. Czemu faceci tego nie potrafią docenić? :(
#zwiazki
  • 152
  • Odpowiedz
@Pati678: kobiety mówią innym kobietom to, co te chcą usłyszeć. Najczęściej zero krytycznej oceny, tylko puste komplementy. A za plecami obrabianie dupy. To tyle w kwestii tego co słyszysz od ludzi. Nie mówię, że nie mają racji (bo może akurat mówią Ci prawdę), natomiast trzeba być świadomym tego jak to najczęściej działa.
Z ciekawości, masz jakieś zainteresowania?
  • Odpowiedz
@Pati678: Ej no .. ale za co go olałaś? Że pojechał na święta do rodziny? I nie odpisywał bo pewnie siedział z rodziną przy wigilijnym stole? Nie patrz przez pryzmat siebie, bo po tym wypadku widać, że żądasz byś to TY była od razu najważniejsza. Wysłałaś z kwitkiem być może fajnego kolesia.
  • Odpowiedz
@HhhOooO: Miałam i próbowałam, ale moje związki kończyły się fiaskiem. Zawsze kłótnią.
@SwiniaczXXX: Jeżeli mnie kocha, to powinien mnie postawić na pierwszym miejscu. Zwłaszcza biorąc pod uwagę okazję.
  • Odpowiedz
@Pati678: Ja mam tylko nadzieje, że nikt się z Tobą nie zwiąże dopóki nie zobaczysz sama, że jest z Tobą coś nie tak i się nie zmienisz.
Żalisz się, że jesteś sama a po kilku minutach piszesz, że nikogo nie szukasz - rozdwojenie jaźni, schizofrenia, okres?
Dodajesz link z sytuacją gdzie olewasz faceta, który nie spędził z Tobą świąt będąc z Tobą tylko "chwile".
Jak napisałem, obyś nie znalazła nikogo.
  • Odpowiedz
@Pati678: w ogóle to dam Ci rade, olej polaków cebulaków,bo zakładam, że to z nimi masz takie problemy. Weź się za jakiegoś araba, albo coś w tym stylu, oni Cię docenią i mówię całkowicie serio, jak taki arab musi się kozą zadowalać na co dzień to na pewno doceni tak wspaniałą kobietę jak Ty
  • Odpowiedz