Wpis z mikrobloga

@komeniusz: @Czlowiek: @patrolez: Dziękuję za odpowiedzi niestety ciągle nie działa Panowie:( swoją drogą to już wcześniej próbowałem dwóch pierwszych metod i nie działało... Może problem leży w innym miejscu (ale moja znajomość jQuery jest tak niska, że nie umiem go zauważyć). Może podam cały kod z jakiego korzystam w tym przykładzie:

<br/>
$(document).ready(function() {<br/>
$('.zaloguj').click(function() {<br/>
$('.green').slideToggle(300);<br/>
$('div.zaloguj').toggleClass('in-zaloguj'); <br/>
}); // koniec funkcji click<br/>
}); // koniec funkcji ready<br/>
@Ginden: wstyd się przyznać, ale nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi... Może dodam jeszcze, że na stronie jest jeszcze flexslider, więc przed podanym wyżej przeze mnie kodem znajduję się jeszcze:

<br/>
$(window).load(function() {<br/>
$('.flexslider').flexslider();<br/>
});<br/>
@GoonSquad: jak używasz zagnieżdżenia evena click to używaj selektora "this" w środku funkcji, jeżeli chcesz modyfikować to na tym klikniętym i ewentualnie preventDefault()

W stylu:

<br/>
$("p").click(function () {<br/>
$(this).slideUp();<br/>
});<br/>
@patrolez: Chciałbym żeby klasa tego przycisku ( o klasie .zaloguj) zmieniła się na .in-zaloguj, bo do obydwu klas są przypisane obrazki. Chodzi o to żeby po kliknięciu buttona oprócz tego, że wysunie się menu button zmieniał swój kolor
@GoonSquad: No chyba, że faktycznie chcesz przełączać, to będzie wtedy toggleClass, a do tego może zdefiniowane style się wykluczają, to wtedy w stylu w CSS w "in-zaloguj" musisz dołożyć !important przy definicjach, które mają nadpisać te z "zaloguj".
@patrolez: wydaje mi się, że tak jak mówisz się wykluczają. W końcu w jednym stylu jest jeden obrazek jako tło, a w drugim inny. A gdzie dokładnie mam wpisać to !important? Przepraszam, ale dopiero zaczynam swoją przygodę z js i jQuery:P
@GoonSquad: raczej

.in-zaloguj{ display: block; width:137px; height:68px; background: url(menu/zaloguj-hover.png) !important; background-repeat: no-repeat; float: right; }

ale jeżeli pozostałe parametry się nie wykluczają, tylko powtarzają, a ty robisz to przez toggleClass, to nie musisz powtarzać definicji np. szerokości i wysokości.