Wpis z mikrobloga

@benzdriver: Bo miłość jest ślepa. Jak pokochasz samochód to nie ma przebacz - Dokładasz i chcesz bo lubisz tego skurczybyka.

Mam tak z moim 126P - Kupiony za tysiąc od pierwszego wlasciciela - inzyniera.
Obecnie wyspawany , wymalowany, z calkowicie nowym wnetrzem i dodatkami z epoki - gdyby kobieta wiedziala ile mnie to kosztowało to prawdopodobnie by mnie powiesiła, ale miłość nie wybiera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Nattramn - @benzdriver: Bo miłość jest ślepa. Jak pokochasz samochód to nie ma przeba...
źródło: comment_fiP8w0XlXR3idQXsfyG6jHsoO5N3tjrv.jpg
@Nattramn: Ja sobie kiedyś remontowałem 100 c4 2.3e audiczke tak żeby była w perfekcyjnym stanie, niestety zjadło mnie finansowo, sprzedałem jak przekroczyłem 10k dofinansowania (cena auta)
@nomaam: Miłości sie nie sprzedaje, to wtedy budujesz garaz i dlubiesz weekendami - moze za dziesięć, dwadziescia lat ale bedzie idealna.

@benzdriver: Ale czy taki w124 za piątaka będzie się do czegokolwiek nadawał poza stacją demontażu?
Chcialbym wóż który stanie się moim przyjacielem a nie skarbonką bez dna ponieważ czego się nie dotknę będzie spieprzone (Miałem tak z moja najwieksza motoryzacyjna miloscia - Fiatem 126 bis. Ktory niestety okazał się
@Nattramn: nie znam realiow cen w Polsce. Przywiez sobie z UK. Za £1000 trafisz W124 gdzies z okolic rocznika 91 - 93 w sensownym stanie. Kierownica RHD bez znaczenia bo to i tak przeciez bedzie auto rekreacyjne. Albo doloz troche i kup sobie W124 coupé. Za £1300 - €1500 tez znajdziesz w sensownym stanie.
@Nattramn: Trzeba mieć jeszcze czas a czas swój spędzam w firmie cały. Od tamtej pory przesiadłem sie na nowe moto i jedyna czynność jaką robie przy tym to zdzieranie folii z siedzenia :D