Wpis z mikrobloga

Zajebista xD oferta w #play. Można "dostać" #xboxone za złotówkę w abonamencie Super FORMUŁA EUROPA Unlimited 3 GB (120) za 199,99 zł - czas trwania abonamentu to 24 miesiące.

24 x 200 = 4800 zł

Super oferta #!$%@? xD

#nochybanie #dymanienakase
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Re-volt:

@krejdd: przeliczyłem wszystkie oferty i powiem tak :
Pakiet Rodzina 4.0+ bez konsoli to koszt 115 PLN miesięcznie co daje nam 2760 za całe 24 miesiące w tym 3 numery z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci(bez stacjonarnych),SMS do wszystkich sieci i czwarta kartę do modemu lte do której przypisane jest 25gb na miesiąc. Cena tego pakietu z konsola to 205 zł miesięcznie ale przez pierwsze pół roku
  • Odpowiedz
@krejdd: No oferta jest dobra, wszystkie tego typu są drogie. Ty myślisz, że co, dadzą ci konsolę i zapłacisz jeszcze mniej niż normalnie? Ogarnij się

Ja tam kilka lat temu bardzo chętnie przygąrnąłem Plejowskie PS3
  • Odpowiedz
@krejdd: Tylko takie oferty są dla ludzi którzy wykorzystują to co proponuje im oferta.. tak czy siak by wydali te pieniądze a jak za 1zł dają jeszcze konsole to jest to sensowe.. Niestety większość ludzi ma dziwne podejście, że weźmie sobie abonament za milion złoty z czego rozmawia 20 minut mięsięcznie, nie pisze smsów i nie korzysta z internetu, ale ma fajny telefon za kilka czy kilkadziesiąt złoty. #fucklogic
  • Odpowiedz