Wpis z mikrobloga

@FortisFerox: @CultureVulture: dla mnie osobiście totalną GŁUPOTĄ jest robienie postaci na podstawie tego jak ktoś inny zrobił czy korzystanie z jakiś poradników itp itd jak zrobić postać, ja np grę lubię przechodzić sam itp itd i wszalkie buildy zwykle mam totalnie w dupie
@Jurigag: Nie wiem czemu mi odpisujesz, bo z niczego Ci korzystać nie kazałem ;)

Ale @Maques ma genralnie rację - to nie jest Diablo 3 że sobie łatwo sam wszystko ułożysz, build tutaj to nie 3 skille na krzyż.
Nie musisz korzystać z tych buildów, ale nie zaszkodzi chociaż poczytać jak to wygląda.

Grając zupełnie samemu, pierwszą postacią robioną "na czuja" nie wróże przejścia gry, co dopiero robienia map, a już
@CultureVulture: bo napisałeś że spieprzy pierwszą postać, no to spieprzy, to sobie zrobi kolejną, ale dla mnie korzystanie z jakiś gotowców i buildów to bez sens totalny, ja po prostu nie rozumiem tych buildów i tego całego robienia postaci jak inny bo ktoś zrobił fajną, na tym polega ta gra żeby było 10 buildów na krzyż i każdy grał takim samym ? lol
@Jurigag: nikt nie karze robić wiernej kopii czyjegoś buildu - ale większość możliwych buildów zostało już zrobionych, także nawet jak chcesz zrobić coś swojego to warto oglądnąć podobne buildy aby zaczerpnąć z nich różne pomysły.
Z tego co widzę w grze to jak weźmiesz graczy którzy mają ten sam build to ich drzewka oraz itemy i tak będą się trochę różniły.
@FortisFerox: jak nie jesteś typem który woli dochodzić do
@FortisFerox: Mam w Poe z 500h i za prawdę powiadam - nie rób swojego buildu. Stracisz tylko niepotrzebnie czas, usuniesz postać, bo będzie niegrywalna i i tak założysz nową na czyimś. Nie ma możliwości, że zrobisz grywalną postać jeśli nie znasz ani mechaniki, ani jak ważny jest dobór odpowienich passivów pod skille aktywne.