Wpis z mikrobloga

O kurde mireczki, co za dzień w #gadzibastion ;D

Zacznę od tej milusiejszej części - ZAKOCHAŁAM się w króliczku. Wczoraj do #gadzihotel przyjechał króliczek miniaturka, na tydzień, bo właściciele wyjeżdżają. Pan mówił mi, że króliczka biega zwykle po domu luzem i baaardzo lubi kontakt z człowiekiem. To dzisiaj wypróbowałam. Król przez pół dnia biegał po sklepie (oczywiście, jak nie było kilentów), a poza tym, to leżał mi na kolanach łącznie ponad godzine i zasypiał przy drapanku. No przecież to jest takie przesłodzenie, że aż mnie zęby bolo ;D I najważniejsze - przez tego właśnie stworzonka, zdecydowałam się adoptować króliczka! Skontaktowałam się z Szczecińskim Stowarzyszeniem pomocy króliczkom i jutro wypełniam papiery i do roboty:D Jakieś wizytacje, te sprawy, ale bez problemu, bo będę miała ślicznego uszatka tylko dla siebie :3

Tutaj zdjęcia maluch wdrapuje się gdzie tylko ma ochotę
później leży w ten sposób i "głaszcz mje"
i ma najcudowniejszy nosek ewer :D

I no teraz druga część, ta bardziej przerażająca. MAM PAJONKA. Jest wielki, #!$%@? ma 10 cm (bez nóg O.O) i jest straszny :D Umówiłam się z kolesiem na kupienie go, ze 2 km od sklepu, więc miałam niedaleko. Wchodzimy do domu (jego kolegi), a tam siedzi 4 koksów, mała dziewczynka w piżamce i żona jenego z nich. Heheszki, pokazał mi co i jak z pajonkiem, w rozmowie okazało się, że to wojskowi, i "w Afganistanie większe pajonki biegały, jednym zdepnięciem nie dało się zabić, bo twarde bardzo" fuck..:D

No ale kupiłam, z całym wyposażeniem itp. Pajonk agresja lvl over 900, nie bray na ręcem nienawidzi ludzi i wszystkiego dookoła. Więc kupiłam ;D

Będzie ładnie ozdabiał mój sklep, aż ktoś go nie kupi:D

Bydlak prezentuje się tak
i tak
no i jeszcze tak

Właściwie, to jest wielkości mojej dłoni, kurde, na snapie wysyłałam fajne porównanie, ale niestety nie zapisałam zdjęcia ;< Jakby ktoś chciał czasem dostawać jakieśś gadziobastionowe snapy, to można mnie w sumie dodać do znajomych (stareven)

No i to na tyle, jutro jakiegoś filmika z królem puszczę, może jakieś zdjęcia pajunka, kto wie;D

#terrarystyka #gady #pajaki #kroliki #krolik #gadzibastion @gravedigger @pankara @x-SANTA-x
Khaleesi - O kurde mireczki, co za dzień w #gadzibastion ;D

Zacznę od tej milusiej...

źródło: comment_hn5Qo9BxnuRSiVn7i0l1uuQDcvWLCgws.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@leworwel: pajonkówka, czy królikówna?:D
@Haszaks: może i leniwy, ale sprzedawca powiedział, że nie była przyzwyczajana do łapy i jak robi się cokolwiek w terrarium to atakuje. Nawet jak zwykła pęseta cokolwiek, to rzuca się:D
  • Odpowiedz
  • 0
@Haszaks: wiesz, ja tak samo uważam, że nie jest to piesek, czy kotek, czy nawet królik do głaskania :-) ale trn ponoć agresywny wybitnie, koleś ma sporo pająków i ten jakiś mega wyjątek. A z reszta co trochę przychodzi jakiś seba i pyta o pająka, bo chcislby mieć takiego, żeby pochodził sobie po nim trochę O.o :-D
  • Odpowiedz
@Haszaks: kurde, żebyś teraz nie pomyślał o mnie, jak o jakimś dałnie, co pająki chce głaskać ;D Dobrze wiem, że pająki nie przyzwyczajają się do ręki, ale często jak są włąśnie tym "jedynym" zwierzątkiem w domu, to ludzie mimo wszystko je biarą i takie łagodniej reagują na kontakt z reką/człowiekiem ;D
  • Odpowiedz
@Khaleesi: Ludzie myślą ze włochaty to można głaskać( ͡° ͜ʖ ͡°) nie też co mylić pojęć nie agresywny tylko się broni. Moja paraśke mogę ręką popychać jak coś u niej robię tylko się przesuwa. Sebie zaproponuj maculate albo murinusa
  • Odpowiedz