Wpis z mikrobloga

@Slashowa: tak naprawdę to jeszcze nie zaczęli, Duff wrócił podczas ostatniej trasy i pozamiatał trochę, gościa który to śpiewa już prawdopodobnie nie ma, jest bardzo duża szansa, że zejdą się wszyscy, poza slashem oczywiście.
@Slashowa: Czasem się da. ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Wiem, bo widziałem #!$%@? na żywo i jak się zepnie to daje radę. Co nie zmienia faktu, że problemy z krtanią, liczne zabiegi i zdzieranie gardła przez dekady robią swoje. Tak, jestem jednym z fanbojów Axla... ( ͡ ͜ʖ ͡) I moim zdaniem koleś jest mega zdolny, a że
@Dr_Snaut: No szkoda Bumbla ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale jakoś sam pisał na swoich stronach i w jakimś wywiadzie powiedział, coś w stylu "gdy byłem w guns n' roses", Tommy, czyli basista, człowiek który śpiewa piosenkę, którą podlinkowałem w pierwszym poście, ma podobno problemy z alkoholem, Frank, perkusista w jakimś wywiadzie też powiedział, że musi poszukać nowej kapeli. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie. Też jestem fanboyem
@nightrain: Ja chcę tylko tę płytę! A spełnieniem moich marzeń będzie double album! Wiem, że materiału jest w opór. Jak się skład posypie to nie wiem czy Rudy będzie miał siły budować nową ekipę, a w reunion nie jestem w stanie uwierzyć ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Axl nagrał coś solo i zaprosił ludzi do udziału w projekcie. Takie coś też