Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przyszedł zestaw małego narkomana : baza VPG+ 6mg, aromaty TPA : koolada, czarna porzeczka, mango, citrus punch (mtn dev), creme de menthe.
Przygotowałem już sobie cirtus punch 5%, porzeczka z koolada 3 i 5% creme de menthe 9%. Próbował ktoś innych połączeń tych aromatów? I ile musi się to przegryzać? 24godziny starczą czy dłużej?

#epapieros #epapierosy
  • 12
  • Odpowiedz
@apaczacz: na forum wyczytałem że czarna porzeczka + koolada to super połączenie, koolada daje orzeźwienie w smaku.
@MrGreeneye: ok, to jutro o tej porze będę testować na kajtku. to moje 2 podejście do własnych liquidów - pierwsze z kilkoma aromatami inawery z rok temu to totalny niewypał. mam nadzieje, że teraz będzie lepiej.
@Lanc: ok, to dokładam 3% na Twoją odpowiedzialność :D
  • Odpowiedz
  • 0
@brohu: ja na Nautilusie mini sprawdzałem na bazie 50/50. Zrobiłem 5 i 8% (mirki nawet i 10 polecały) i 8 była zdecydowanie lepsza. Teraz mam bazę 70/30 ale dopiero wczoraj wymieszałem, czekam na przegryzienie.
  • Odpowiedz
@dreaper: @brohu: Potwierdzam, czasem z naglej potrzeby zdarza mi sie 1h od zrobienia zalac i smak jest na pewno troche gorszy niz po 24h, ale da sie wapowac :D. Na 1 male zalanie mozna poswiecic jak ktos bardzo chce. Sporo zalezy jednak od konkretnego aromatu.
  • Odpowiedz
@apaczacz: mango dałem 0.4ml na 4.6ml bazy, odstało 24h i nie czuć w ogóle smaku mango ani żadnego innego. Spróbuję z większym stężeniem.
@MrGreeneye: creme de menthe dałem 0.45ml na 4.55ml bazy i smakuje dość dobrze. Jest to taka delikatna mięta, bardzo przyjemna w smaku, ale zostawia posmak jak po paście do zębów/umyciu zębów, jak kto lubi.
Citrus punch w ogole mi nie podeszło, ani samo ani z
  • Odpowiedz