Wpis z mikrobloga

Dobrze ktoś pocisnął fanowi Wilka ;)

jesteś wszystkim tym czym gardzę. Ogniwem które zniszczyło UPR i które obecnie wypycha kolejne miliony młodych ludzi za granicę. Bez kitu wy wolicie ten 0,001% niż faktyczne zmiany. Przez takich ludzi jak ty już nigdy nie zagłosuje na żadne podobne ugrupowanie. Nam młodym 25-30 latkom kończy się czas, jest coraz gorzej, ludzie ze sztyletem na szyi zaczęli działać , jednoczyć się, współpracować dla sukcesu jedynej partii mogącej coś zmienić. Każdy doszedł do wniosku, że trzeba otworzyć się na jak największą ilość elektoratu by zapieczętować wejście do sejmu, po którym to będzie już z górki. Będzie można ludzi edukować o liberalizmie, zaletach wolnego rynku/ekonomii/gopodarce. Jednak znalazło się paru naburmuszonych dzieciaków tupiących nóżką ' z tym nie pójdę i jósz'. Z całego serca przeklinam cię i życzę byś cierpiał tak jak cierpi matka tracąca syna wyjeżdżającego za chlebem na obczyznę.


#2zdrajcy #wilk #polityka
  • 19
@LooZ: Ale o co tutaj chodzi? Przecież Wilk w eurowyborach zrobił ZNAKOMITY wynik. Proporcjonalnie dużo lepszy niż Wipler w wyborach na prezydenta Warszawy, więc naprawdę nie wiem o co chodzi z tym "0,0001%". Równie dobrze możecie mówić, że robienie z Wiplera frontmana jest strzałem w stope, bo przez manipulacje tvn ponad połowa ludzi w Polsce uważa go za pijaka.
@marian9131: taa KNP bez korwina i wiplera dadza rade. Wilk wreszcie pokaze te swoje wyliczenia obiecane w AMA i wszyscy popra KNP bez korwina ...
Wilk to taki typowy zafochany szczeniak. Moze i ma wiedze ale mentalnie 2 liceum max.
@Zorak: No ekstra załóżmy, że za rok Korwin z Wiplerem wprowadzają 40 posłów i połowa z nich to pewnie będą frajerzy, którzy gospodarczo będą mogli sobie podać rękę z PiS-em lub PO (ludzie typu Jagiełło, Gibała) i partia będzie tylko marną marionetką. Jeszcze nie daj Boże Korwin umrze to już w ogóle będzie katastrofa. To ja już wolę nawet Szpanela niż takie coś ;/
@Zorak: Zresztą postaw się na miejscu Wilka. Działasz w partii od paru lat, jesteś świeżo po doskonałym wyniku w wyborach do PE i nagle wyrolowuje cię były poseł PiS-u będący w partii zaledwie kilka miesięcy...
@Zorak: Równie dobrze ja mogę napisać, że Wipler nie potrafi grać w drużynie i wszystkich skłócił i srał do własnego gniazda - "nie zapisywałem się do kongresu nowej prawicy michała marusika" + ta lizusowska gadanina do krula (biorąc pod uwagę jak wcześniej śmiał się z "wczesnych faz korwinowskiego ukąszenia" wygląda to dość groteskowo).
Co do kampanii to 4% to nie wiem czy taki sukces, a pamiętajmy, że w ostatnim momencie jeszcze
@Zorak: Interesujące, że odszedł dopiero po słynnej aferze z policją i dopiero wtedy gdy KNP miało w sondażach stabilnie ponad 5%, a wcześniej KNP była dla niego partią, która charakteryzuje się brakiem powagi : )
@marian9131: no bo wiedzial ze jest winny tych zamieszek po pijaku i ataku na spokojnych funkcjonariuszy ;-). Jezeli jest ktos co sporo ryzykowal wchodzac do KNP to wlasnie Wipler.