Wpis z mikrobloga

@tiksiu: ale IMAX to nie to samo co Cinema City, które puszcza film w 3D dzisiaj o 20 i na tą godzinę się wybiorę.
Nie robię rezerwacji, ludzi wielu na pewno nie będzie.
@prot0n: zgadza się, jest to tzw. tożsamość Eulera. Piękna sprawa :)
  • Odpowiedz
@dzangyl: Byłem tam. Na Hobbicie właśnie. Co prawda jak ludzie piszą mało jest "fajerwerków" ale za to praktycznie cały czas fajnie widać głębie, czy jak się to zwie. Mimo wszystko polecam. Ekran jest zakrzywiony i to na + :)
  • Odpowiedz
  • 0
@dzangyl: ja odradzam zarówno imax jak i zwykłe 3D. Przy nawet najmniejszym ruchu nie ma ostrości. Jak się nie lubisz #!$%@? to idź na 2D.
  • Odpowiedz
@Domas3: w IMAXie? Okulary z Cinema City mogą być do filmu w IMAX?
@mufex: Byłem na wielu filmach 3D i mi to nie przeszkadza, pytam tylko czy różnica między IMAX a Cinema City jest duża, do samego 3D jestem jak najbardziej przekonany.
  • Odpowiedz
@tiksiu: fakt, w IMAXe jest 3D. Pytanie tylko czy ich 3D różni się bardzo od tego co zobaczę w Cinema City?


@dzangyl: na pewno różni się na plus - IMAX ma znacznie lepszą technologię do 3D (w zwykłych kinach to w sumie nieco rozwinięte anaglify), o mocy dźwięku i rozmiarze ekranu nie wspominając.
A tak swoją drogą - lubicie 3D? Mnie cholernie wkurza jeśli film jest puszczany tylko
  • Odpowiedz
@Domas3: w IMAXie? Okulary z Cinema City mogą być do filmu w IMAX?


@dzangyl: nie, w IMAX dostajesz IMAXowe i oddajesz przy wyjściu. Zwróć uwagę czy nie dostałeś zbyt porysowanych, potrafi wkurzać...
  • Odpowiedz
@enron: Ostatnio wprowadzono zmiany - dostajesz na własność i różnią się one od tych z CC.


@tiksiu: no to w sumie może nie tak źle - bo przynajmniej będą nieuszkodzone :) Choć jeśli tylko 4zł doliczają, to boję się o ich jakość...
  • Odpowiedz