Wpis z mikrobloga

Byłem dziś w Świnoujściu i dowiedziałem się, że kilka dni temu ( ponoć w ostatnią niedzielę ) śmieszna akcja miała tam miejsce. Dwóch kolesi ukradło z wioski po niemieckiej stronie 2 nowe ciągniki rolnicze o wartości 1mln zł. No i pojechali sobie nimi ( wiecie, 2 wielkie zielone #!$%@? na niemieckich blachach jadą sobie w niedzielę w środku dnia ) na prom na Karsiborze. Oczekując na ten prom zjawiły się bagiety w kamizelkach, z karabinami itp., wyszarpnęli kolesi z kabin, gleba, nogi szeroko, kajdany i tak leżeli ponoć 3 godz.na mokrym asfalcie czekając na transport. xD
I teraz pytanie : jak bardzo #!$%@? byli ci kolesie, by kraść te ciągniki w biały, niedzielny dzień i jechać nimi na prom, gdzie obsługa promu od razu została zapewne ponformowana o 'zgubach' przez lokalną policję? Kretyni, nie złodzieje. Ale lepiej dla społeczeństwa, że kretyni, w sumie.. ;)
#swinoujscie #zlodzieje #minicoolstory - bo usłyszałem tą historię od kolesia z busa stojącego przede mną w kolejce za poczęstunek papierosem. ;)
  • 4
  • Odpowiedz