Wpis z mikrobloga

@kacperinjo: przed nami wiele osób miało taki pomysł, ale nikt tego nie zrealizował. My poświęciliśmy bodajże 2 lata na wysyłanie pism do TS, Ministerstwa Finansów, etc. zanim uruchomiliśmy serwis. A jak już wystartowaliśmy - powstało po nas co najmniej... 16 innych serwisów, z czego większość nadal ma w 100% skopiowane funkcje, a na początku również regulaminy (ale to oczywiście "wyjaśniliśmy" :-). Część zniknęła, bo prowadzenie tego typu działalności nie jest łatwe.
@3grypl: nie lubie kopiowac pomyslu, to nie fajne :) to norma, ze inni klonuja cudze pomysly, takie serwisy szybko padaja. Co do 3gry to akurat powiem, ze panel jest prosty, ale malo intyicyjny. Brakuje mi troche opcji. Np stan konta powienien byc wyswietlany w jakims okie ku zaraz po zalogowaniu, wyslane kupony rowniez. Nie jestescie powiazani z lotto, nie? Wysylacie kupony prywatnie? Musieliscie cos z nimi zalatwiac? Planujecie jakos rozszerzyc caly
@kacperinjo: Znamy wady i braki w niektórych funkcjach, może w tym roku uda się dokonać jakichś większych zmian.
Niestety nie jesteśmy powiązani z Totalizatorem Sportowym. Choć oczywiście chcielibyśmy być. Kupony wysyłamy jako firma, jesteśmy Sp. z o.o.

Gra SMS to gra grupowa w Lotto. Wysyłasz SMS-a za 1zł (w przypadku Lotto i Lotto Plus), lub za 50gr (Mini Lotto) i jesteś dopisywany do grupy 10 osób na aktualny kupon. W przypadku
@3grypl: aa takie byty. Wybaczcie, ze pytam o rzeczy, ktore sa wyjasnione na stronie, ale obecnie jestem na telefonie :) Gratuluje tylu uzytkownikow. Wyslalem u was minilotto, zalozmy, ze wygram 200 tysiecy, to w jaki sposob przekazywana jest moja wygrana? W takich sytuacja h odsylacie kupon czy wyplacacie kase i wplacacie na moje konto? Jak wyplacacie to nie mieliscie gula jak wybraliscie 270k i musieliscie je rozdac ludziom? :p
@kacperinjo: Spoko, chętnie odpowiemy na wszystko :-)
W przypadku odbioru po grze grupowej, każdy gracz musiał pojawić się o określonej godzinie w Oddziale TS w Poznaniu. Lotto pozwala na grę grupową i my byliśmy jej oficjalnym organizatorem. Każdy gracz odebrał swoją część indywidualnie (na konto lub w gotówce, nie wiemy tego), dlatego nawet nie posiadamy dowodu wypłaty (bo my nie wypłacaliśmy).

Mniejsze wygrane przekazujemy na wewnętrzne konto w serwisie ("Bonus").
@3grypl: o kurde, lipa troche. Mam daleko do Poznania. Jak wygram yo bede sie martwil.

Kiedya dostalem smsa z waszego nuneru o tresci:

Czy musisz chronic swoj telefon? Sprawdz sam! Kliknij i PRZESKANUJ z Gdata!Usun wirusy,grozne aplikacje,trojany.Zabezpiecz przed kradzieza http://bit.ly/1ycCm4v

Wiem, ze na czyms musicie zarabiac ;) ponad 6 miesiecy cisza wiec mam nadzieje ze wiecej takich smsow nie wyalecie :p

Dobra, lece spac. Jak bede mial pytanie to bede wolal
@kacperinjo: to na pewno nie od nas. Nie wysyłamy takich rzeczy :-) Kilka razy (coś koło 3-4) przez ponad 5 lat wysłaliśmy SMS-y do części użytkowników.

No po 25 tysięcy to chyba warto przyjechać, nawet z Ustrzyk Dolnych :-) Mniejsze wygrane wypłacamy online/na konto bankowe/doładowanie GSM.