Wpis z mikrobloga

Minise chciał #!$%@?ć gościowi z penty kosę w plecy bo się skitrał za skrzynką na górnym na nuke'u ale puścił shift i go gość z ~4hp ubił xD
  • Odpowiedz
@fazerito: Teraz #!$%@?ł swojego i nie zauważył gościa w rogu u góry na A mimo, że na niego patrzył xD

@ganek Ale spoko, minise to taki spoko ziomek, pewnie pocieszny duch drużyny :D
  • Odpowiedz
@Arcyksienciuniu: już sobie wyobrażam ten hejt na minise jak przejebią 16:14 xDD Ale każdemu może się zdarzyć, nie ma co chłopaka gnoić od razu. Niemniej mam taki stosunek dlatego, że koniec końców nie udało mi się obstawić tak to pewnie sam bym się srał.

@forvel: dokładnie, tak sobie oglądam polski live i ból dupy cebulaków mnie boli, zanim minise zrobił co zrobił były tutaj normalnie hymny pochwalne co do ESC
  • Odpowiedz
Swoją drogą ciekaw jestem jakie komentarze padły ze strony drużyny w stronę minise'a po tej akcji :D @ganek nie siedzisz z nimi na ts'ie pewnie?
  • Odpowiedz
@forvel: Z jednej strony tak, z drugiej strony za to podbudowało strasznie emocje przy oglądaniu meczów ;] Ja np. dzięki lounge'owi zacząłem interesować się pro sceną cs'ową i się w to wciągnąłem, gdyby nie to to dalej bym jedynie grał w cs'a na swoim poziomie, a nie interesowałbym się w ogóle prosami (bo w zasadzie to wolę sam grać niż patrzeć na innych).
  • Odpowiedz
@forvel: czyli jesteś kolejnym z tych "a ja jestem super bo oglądałem od początku, a reszta to sezonowcy i są #!$%@?"? Jak tak to sory, 0 propsów. Dla mnie nie ważne, czy ktoś oglądał od początku i się tym interesował, czy od teraz. Ważne, że czerpie z tego przyjemność.
  • Odpowiedz
@Makku11: Napisałem bez obrazy, i nie uważam się za kogoś super, a chodzi mi o to że ludzie już nie oglądają meczu żeby kibicować, tylko czekają czy wygryają skina czy nie
  • Odpowiedz
@forvel: wiesz, niektórzy którzy liczą tylko na hajs to nawet tych meczy nie oglądają, a ktoś kto obstawił i ogląda to nie dość, że będzie miał fun z tego to jeszcze się poekscytuje trochę :D
  • Odpowiedz