Wpis z mikrobloga

To założyć jakiś tag do wrzucania moich betów czy odpuścić? Jak widzę jak randomowi ludzie robią tutaj na wykopie popularny już na reddicie oddsway to aż mnie krew zalewa. Jestem na plus cały czas chociaż wiadomo, zdarzają się przegrane. Jak będę miał czas to może przy każdym becie będzie krótka analiza i uzasadnienie dlaczego tak stawiam. Lepszy tag niż odpisywanie na PW każdemu :P Będą chętni? #csgolounge
  • 22
@co_za_roznica: co do xvlk to mam średnie odczucia bo chłopak raczej strzela i liczy na farta... :P
Kilka jego all in ESC czy inne były błędne i trudno było od niego oczekiwać jakiegoś poparcia jego słów.
Ja natomiast chciałbym, żeby osoba która podąży za moim betem będzie mogła samemu ocenić czy moje słowa są godne poparcia :)
@xadereq: Nie stawiam na ślepo kierując się zdaniem jednej osoby, spokojnie. Mam nadzieje, ze inni przed postawieniem tez troche poszukają informacji i zbetują zgodnie ze swoim zdaniem. Jeśli pisałbyś pod tym tagiem jeszcze jakiś powód dla którego ten team, a nie inny to mysle, że to bardzo dobry pomysl :)