Wpis z mikrobloga

@Elfik32: kurcze a nie masz może w historii gdzieś strony z tym kodem?:P No nic, szkoda, z ankiety mam ponad 400 głosów, myśle, że wynik będzie dosyć miarodajny:)
  • Odpowiedz
@Elfik32: No więc tak, ogólnie chciałem się dowiedzieć ile użytkowników przegląda wykopalisko w ogóle. Potem dodałem te przedziały. Na przedziały godzinowe nie zwróciłem uwagi aż tak dokładnie - Podzieliłem dobę na dwa, od 21 do 9 - noc, od 9 do 20 dzień. Planuje przeprowadzenie konkretniejszej ankiety w zimę już bardziej przemyślanej, ta była spontaniczna i wyszła jak wyszła ^^
  • Odpowiedz
@maciejkiner: bo ja wiem, znalezisko nie weszło na główną czyli powiedzmy, że można wyjść z założenia, że każdy głos to osoba, która w ciągu 24 godzin odwiedziła wykopalisko. Tutaj nie będzie jakiegoś dużego błedu. (Oczywiście przewędrowało ono przez wszystkie strony wykopaliska i możliwe jest, że ktoś spoza wykopu bra ł udział, ale to pomińmy :P Najbardziej martwi mnie to co dziś się dzieje - znalezisko "lata" raz jest a raz go
  • Odpowiedz
@kociaq: z automatu jak poleci, to juz nie wroci, wiec to na pewno nie to automat - pewnie nasz kolejny "nie bug lecz ficzer". Na przyszlosc o problemach technicznych lepiej od razu pisz do mnie na mikroblogu - krotsza droga niz przez pomoc ;-)
  • Odpowiedz