Wpis z mikrobloga

@Howkin: ale za to jak idzie sie w zimę w glanych przy -10stopniach to nie dość, że jest ciepło i wygodnie to masz beke z innych różowych idących w swoich emu czy jak to tam się nazywa. :3


@Bubyn: Ta, szczególnie, jak się schłodzi blacha i but zmienia się w przenośną lodówkę. Cztery lata chodziłem. I nigdy więcej.
@Howkin: Co zimą? W górach, lub chodząc po śliskim/mokrym/nierównym gruncie.
@The_Godfather @anas_lex, @OmenASR, @tomkers, @furcio, @Nie-widze-schodow, @Helio3, @maciekawski

Wbrew pozorom w skórzanych butach stopy pocą się o wiele mniej niż adidasach wykonanych z sztucznego tworzywa. W przypadku glanów można również zastosować odpowiednią wkładkę do obuwia. Sam w okresie zimowym noszę skórzane buty wojskowe i są wygodniejsze od butów kupionych w Decathlonie w podobnej cenie.
Jak dla mnie glany w ogóle nie są kobiece. Przecież na nodze jakiejkolwiek kobiety to wygląda odrzucająco. Ten but jest masywny, wielki, do kobiet imo to nie pasuje w ogóle. No, ale co kto lubi.
@parasolki możesz w takim razie poratować ładnym i ciepłym typem obuwia na zimę? bo mi pomysły się już dawno skończyły ( ͡° ʖ̯ ͡°) i #!$%@?łapy i glany przerabiałam jako zło konieczne, gdy zimno, a chciałabym by jednak ten obuw się w miarę prezentował
@miesozerna: ja mam na obcasie z jakiejś sieciówki obuwniczej. Emu same w sobie są ciepłe, glany juz nie i tak samo jak zwykle buty trzeba nosić jakieś fajne skarpeteczki. Polecam szukać na własną rękę i testować jak komu wygodniej w zależności od trybu życia.
Protip jest taki, ze koturny zwykle są cieplejsze niz obcasy. Przyjemniej tak trafiłam
@miesozerna: mały budżet nie powoduje błędnego koła. Nie można mieć wszystkiego i jeszcze taniego. Ja chodzę w obcasach i na lodzie działają tak samo jak zwykłe buty.
A większość obuwia sama z siebie nie grzeje, chyba, ze emu albo sniegowce czy inne sportowo zimowe wynalazki. Glany tez na cienką skarpetke ciepłe nie będą. Trzeba się zaopatrzyć w jakieś zakolanówki albo wełniane skarpety i żadna zima nie jest straszna.
Oczywiście za 500zł