Wpis z mikrobloga

@Myrten: Nie traktowałbym Nowej Strategii jako źródło obiektywne. Sugeruję podchodzić z dużą rezerwą zwłaszcza we fragmentach które są podobne do "Kijów posiada/ma/zrobił/zaatakował/wystrzelił/przesunął/etc...".
  • Odpowiedz
@maniac777: Staram się być jak najbardziej obiektywny. Jest to o tyle łatwe, że żadnej z 4 stron nie popieram ani nie mam do nich wrogiego lub pozytywnego nastawienia. No ale każdy ma prawo do opinii bo to wolny kraj.
  • Odpowiedz
@Myrten: @Artur_Micek: Mnie w artykule brakuje przede wszystkim źródeł.

Ponad to zaznaczam, że może jestem spaczony, ale mam alergię na słowo "obiektywizm" padające z ust osób autorów wypowiedzi które się odnosi do ich samych. :)
  • Odpowiedz
@maniac777: Moja źródła? Tweety, fora ukraińskie i rosyjskie, blogi, youtube, militarium, portale informacyjne, FB i profile separatystów/rządowych itp. Inaczej się nie da próbować czegoś opisywać na bieżąco.
  • Odpowiedz
@Artur_Micek: Tak, @gangsteris nazwał informacje zamieszczane źródłem jednak artykuł jeżeli jest źródłem to wtórnym. Część informacji nie jest popularna "w obiegu" (choć może ostatnio mniej obserwuję) więc bez źródeł ciężko ocenić tak sam artykuł (ja podchodzę z rezerwą) jak i jakość/prawdziwość twierdzeń.
  • Odpowiedz
@maniac777: I dobrze, robisz że podchodzisz z rezerwą :) Sam do własnego tekstu też tak podchodzę, bo zdaje sobie sprawę, że trwa wojna informacyjna i coś co wydawało się w 90% prawdą okazuje się po kilku godzinach/dniach/tygodniach kłamstwem :)
  • Odpowiedz