Wpis z mikrobloga

@ziarna_dyni: to nie wina systemu. Zresztą dzisiaj skończyło się podstawowe wsparcie dla win 7 ;]
Wszystkie sterowniki do płyty zainstalowałeś i z płyty? W menadżerze urządzeń nic nie ma z zółtym trójkątem?
  • Odpowiedz
@kornolio: jest jeden żółty ale to raczej od takiego gówienka w biosie. Stery instalowałem z neta z płyty tylko te dzwiekowe ale tak jakby sie nie zainstalowują. Może dlatego że najpierw zainstalowałem stery grafy a pozniej sie bawiłęm z audio (tam tez jest audio przeciez). Odinstalowuje stery grafy.
  • Odpowiedz
@ziarna_dyni: jest taka zasada niepisana, a raczej dobry nawyk żeby nie było potem problemów. Najpierw instaluje się chipset. Potem stery do dysków czy innych magistrali, usb, lan. A na samym końcu grafika i audio
  • Odpowiedz
monitor działa bo mam go nacodzien podłączony do lapka przez DVI


@ziarna_dyni: Laptopy rzadko kiedy mają DVI. Dlatego zadam jedno głupie pytanie.
Jesteś pewien, że to DVI, a nie D-Sub?
  • Odpowiedz
@kornolio: właśnie już nie mam siły. Po prostu instaluje Realteki i nic sie nie dzieje po uruchomieniu ponownie kompa...moze w ogole kolejnosc instalacji była słaba? Nie wiem...Może przeinstaluje i windowsa od poczatku...;/
  • Odpowiedz