Wpis z mikrobloga

#alfachorinka #147 #alfaholicy
drugi dzien jazdy i cos z tylu w zawieszeniu zaczelo cicho stukac ;__; ale to nicz, ogarnie sie - na diagnostyce wyszlo ze akurat tamten amortyzator jest na wykonczeniu, wiec akurat bedzie okazja by sie temu przyjrzec przy wymianie - musi ona jednak poczekac. spodziewalem sie ze pierwszy padnie dorzucony przez sprzedawce przedni wahacz, a tu psikus.

priorytetem na chwile obecna bedzie doprowadzenie do porzadku mechanizmu zmiany biegow, gdyz ma bardzo duzy luz i dosc ciezko trafić w 3 bieg przerzucajac go z drugiego - nie bedzie to duzym problemem z tego co sie zdazylem zorientowac, lecz jest konieczne do wymiany - zabiera sporo przyjemnosci.

dzien bez bledow, niemilych przygod ze to ze spora iloscia radosci.
t.....i - #alfachorinka #147 #alfaholicy
drugi dzien jazdy i cos z tylu w zawieszeni...

źródło: comment_SuHA4OTgio4lzAmMI0eXzOJPtxgegMSq.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@eternal_slavo: zawsze mogliscie poznac sie dopiero w warsztacie :)? A tak swoja droga mi sie zawsze marzyla 159 w sedanie... kiedys pewnie dolacze do Waszego grona i wspolnie wypijemy poranna kawe przed praca u mechanika :)
  • Odpowiedz
  • 0
@boryspo: nie wiem po co te napinanie zylek cumplu. myslalem, ze wypok to portal dla smieszkow poza kontrola xD no ok moglem oznaczyc jako post jako #suchar. My fault
  • Odpowiedz
@ska87: Lel, nie dziw się. Ja dzisiaj pod swoim wpisem skasowałem chyba z 4 czy 5 komentarzy, które miały prawie identyczną treść. To jest tak przewidywalne, że już naprawdę można mieć tego dość. To mnie tak irytuje jak reklama media expert #!$%@?ła część telewidzów.
  • Odpowiedz
@ska87: ale ile można. Śmieszkowanie też wymaga pewnej oryginalności, a nie tłuczenia do znudzenia "hehe alfa laweta top bk xD". Miło, że się reflektujesz, choć niestety jesteś w mniejszości. Ale póki co chyba tylko ja publicznie #!$%@?.

@Centurio93: i bardzo słusznie!
  • Odpowiedz