Wpis z mikrobloga

K-EX nie bierze ŻADNEJ odpowiedzialności za przesyłki !
Zgubili mi ubezpieczoną przesyłkę za 200zł i mają to w nosie.
Po 3 miesiącach odrzucili reklamację i odwołanie...
Zostaje mi zaszargać im opinię i Was ostrzec!
Jeśli kogoś interesują szczegóły to chętnie opiszę
  • 26
  • Odpowiedz
@jarec: no wrzucajże te dowody, a nie kłóć się. Przedsądowe wezwanie do zapłaty (koszt ~6zł) wysłałeś, czy w ogóle masz tę kasę w dupie?
  • Odpowiedz
@jarec: Tak, interesują, przynajmniej na wykopie. Mnie również. Generalna zasada - oskarżasz, to wraz z rzucaniem oskarżenia rzucasz dowody.
Nie ma to nic wspólnego, że Ci nie wierzę, czy też wierzę - to nie powinna być kwestia "wiary", tylko przedstawienia konkretów.

A jestem za piętnowaniem takich spraw, więc jeśli to prawda, to mogę tylko zachęcić do wrzucenia dowodów.
  • Odpowiedz
@jarec: kupowałem kiedyś coś za kilkaset zł na Allegro. Kurier z K-EX miał odebrać paczkę 10 km od swojej bazy i wysłać ją do mnie. Po dwóch tygodniach czekania zadzwoniłem by #!$%@?ć sprzedawcę. Zmienił on na UPS i paczka była po dwóch dniach.
  • Odpowiedz
@jarec: juz nigdy nie wysle k-exem. Raz zgubili mi jedna część (z dwuczęściowej przesylki), nadawca interweniował, nie znaleźli, wysłano mi drugi raz. W zeszlym roku zgubili mi paczke wysłaną przeze mnie, ubezpieczoną na 300 zł. Reklamacje, odwołania, straszenie sądem - nic nie pomogło. A ja musiałem odpuścić bo pracuję za granicą i nie miałem już jak z nimi walczyć. Juz teraz jak coś zamawiam z allegro i widzę, że sprzedawca
  • Odpowiedz
Chciałbym jeszcze wyjaśnić, że po mojej interwencji w Kex tzn jak zobaczyłem w statusie przesyłki, że przesyłka jest nieodebrana a kurier dzień wcześniej przesyłkę odebrał.
Następnego dnia przyjechał do mnie ten kurier wyjaśniać sprawę, że niby coś nie tak z numerem czy adresem... i w tym zamieszaniu zwinął mi dowód nadania - wiem, wiem, głupio zrobiłem.

Najlepszą jest w tej sprawie jeszcze to, że ostatnio napisałem do Kexa aby zwrócili mi kasę za zlecenie przesyłki.
Skoro uważają, że przesyłki nie było (w statusie jest nadal anulowana) i z reklamacji to niby wynika.
Z odpowiedzą przeszli samych siebie pisząc :
  • Odpowiedz