Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi którzy śmieją się z ludzi kupujących sobie nowe Dacie Logan, a sami jeżdżą dwudziestoletnimi Audi w które Niemiec walił bąki, a wąsaty Janusz 5 razy klepał i 2 razy cofał licznik, bo przekręcił kolejny milion ( ͡° ͜ʖ ͡°) o patrz pan, patrz, jaki jestem wielki gangster, kupię sobie A8 4.2 w gazie, niech inni widzą jaki ze mnie król stylu i szos, ale jeździć będę tylko w niedziele bo dużo gazu żre i lipa ze składką OC ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja
  • 23
@Ciuliczek:
Powiem szczerze, że sam miałem takie podejście do tematu póki nie wsiadłem do nowego hyundaia z salonu. Co nowe, to nowe. Wiesz co masz, wiesz, że auto nie walone, nie kręcone, siedzenie niezapierdziałe ( a jeśli zapierdziałe, to tylko przez siebie samego ), auto sztywne, cichutkie, gwarancja itp.
Wiem, że za te 50tys zł jest przeogromny wybór fajnych używanych fur ( choćby przykład kumpla, który nabył za taką kasę unikatowy
@Ciuliczek: Co za różnica kto czym jeździ. Różni ludzie, różny światopogląd. Ostatnio jestem w stanie zrozumieć nawet nabywców Multipli, po tym jak zobaczyłem jej ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ciuliczek: hola Hola #!$%@? się od audi a8 4.2 sam takim jeżdżę nie mam gazu, auto dopiero zaczęło nadała przy 200 tys i to wszystko na fabrycznych częściach

@Ciuliczek: Auta z plastiku, jechałem BlaBlaCarem Dacią Dusterem który 2 tygodnie wcześniej wyjechał z salonu. Kabina skrzypi gorzej niż mój 14 letni nissan + po kolizji wynikłej z nieuwagi kierowcy (uderzenie w samochód przed nami podczas toczenia w korku) przy prędkości 15km/h, pojechał dalej na lawecie...