Wpis z mikrobloga

#pasta

WOLNOŚĆ

Czy świat nie byłby piękny gdybyśmy nie musieli słuchać starych. Oni są tylko ziarenkiem w pudełku tabaki, a MY jesteśmy resztą i mamy nad nimi decydującą przewagę? TYLKO TRZEBA JĄ #!$%@? UMIEĆ WYKORZYSTAĆ. Po co wam starzy do szczęścia??? Po gówno. tyle można powiedzieć. Czy jeśli się zbuntujecie to: wyrzucą was z domu?? NIE (chyba że są tak naprawdę #!$%@? #!$%@?) Czy nie dają wam jesć?? ? OCZYWIŚCIE ŻE DAJĄ (--//--patrz wyżej--//--)
Czy nie będą dam dawać kasy??? No z tym może być problem?. Ale #!$%@? życie jest trudne i należy sobie radzić samemu? a czy kasa naprawdę jest taka potrzebna? Wszyscy na co dzień nie mamy kasy ale jeżeli idziemy na czystą to kasa zawsze się znajdzie choćbyśmy musieli wyciągać ją z dupy murzynowi!!! Co wam jeszcze mogą zrobić ? zabronić wychodzić, używać kompa czy komórki --- TO JEST #!$%@? BUNT TO MY DYKTUJEMY ZASADY!!!! Wieć po podsumowaniu tego oficjalnie uznajemy ŻE MOGĄ NAM POLIZAĆ DUPĘ tz. Zrobić czekoladowego loda.
(przepraszam jeżeli uraziłem czyjeś uczucia religijne) Ale czy nie pięknie by było wychodzić sobie z domu w piątek a wracać w niedziele.. czy nie pięknie by było być #!$%@? przynajmniej raz w tygodniu? czy nie pięknie by było mieć wszystko w dupie i nie przejmować się że starzy cię wyczują i dają szlaban ? OCZYWIŚCIE ŻE PIĘKNIE. Czy my się cholera uczymy dla naszych rodziców? NIE oczywiście że dla siebie (I DLA TEGO #!$%@? SIĘ NIE UCZYMY) Świat to gówno, myślisz że jesteś lepszy bo się lepiej uczysz i w przyszłości dostaniesz pracę? TO SIĘ #!$%@? MYLISZ bo jesteśmy tacy sami i #!$%@? oboje będziemy szorować kible!!! mam #!$%@? 16 lat i tylko 22 miesiące pozostały mi do dorosłości i się wcale #!$%@? nie cieszę? bo później to będzie #!$%@? a ja nie chce #!$%@?? chce żyć jak człowiek (tz.Być codziennie #!$%@? i budzić się rano w ramionach. 666 gołych babek i nie wiedzieć #!$%@? co się działo. Chodzić na studia i na lekcji zamiast się uczyć snufić tabakę. Wiem #!$%@? że umrę 15 lat wcześniej niż pożądny człowiek ale: po 1. #!$%@? jest umierać chorując na jeden narząd naszego ciała najlepiej wykończyć wszystko maksymalnie po 2.
jakie #!$%@? ten człowiek będzie miał życie?wstanie rano około 6 idzie do pracy robi loda szefowi żeby go nie zwolnił wraca o 16 i #!$%@? ogląda telewizor i codziennie ta sama szara rzeczywistość.)
Bunt jest więc piękny tak jak to zrobił pewien człowiek (podam podam tylko kilka liter ksywki aby nikt się nie domyślił) Memfis* (pod gwiazdkami są ukryte litery abyście się nie dowiedzieli o kogo chodzi) tak więc on jest dobrym przykładem BUNTU i co żyje #!$%@? i co wywalili go z domu ? NIE i nawet jeść dają (sporo??? ). Wiem że ja nie mam o tym #!$%@? pojęcia ale zapewniam że gdyby była impreza i stara by mi nie pozwoliła to bym #!$%@? #!$%@?ł z domu i zaczął się buntować (chociaż bym spróbował) WIĘC ? Ave?Che Guevara ave Hitler, Lenin, Stalin, Fidel castro, mussolini i #!$%@? Napoleon i jeszcze 666, CCCP, ZSRR, NKWD, NSDAP, PZPR itd. itp.
A teraz idę sobie strzelić w łep i na fajke!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 1
  • Odpowiedz