Wpis z mikrobloga

Silk Road Reloaded
Właśnie została otwarta nowa wersja silk road w jeszcze bardziej anonimowej sieci od TOR, a mianowicie i2p. Jak to na silkroadzie można kupić narkotyki, broń, dokumenty itp. Płatność oczywiście w bitcoin. Artykuł opisujący działanie


#bitcoin #kryptowaluty #narkotykizawszespoko #bron
Pobierz alwayscool - Silk Road Reloaded
Właśnie została otwarta nowa wersja silk road w jesz...
źródło: comment_KRbgveTDQ0cFLiDWuTqHWk6RVhMmiCd8.jpg
  • 25
@alwayscool: a jak ktoś sobie zamówi narkotyki/broń i poda adres, to rozumiem, że w razie przeskanowania takiej paczki do drzwi wraz z przesyłką pukają panowie w czarnych płaszczach a koleś udaje głupa, a dowodów dzięki anonimowości sieci nie ma?
@peszmerd: @PiersiowkaPelnaZiol: Co do broni wszystko zależy od sprzedawcy. Zamawiasz na fałszywe dane. Możesz zamówić do odbioru w paczkomacie, albo na adres. Większość sprzedawców wysyła towar w częściach + schowane. Czyli np. w tym plastiku od akumulatora do laptopa jest lufa.
Dodatkowo vendorzy mają ugadane z celnikami w razie W, np. na granicy Polsko-Czeskiej.

Co do amunicji to nie ma problemu, gdyż listy w UE nie są sprawdzane.
@mafiozorek: O stary , są tam jakieś ciekawe rzeczy jeszcze do kupienia , nie chodzi mi o narkotyki bo to mnie nie interesuje za bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Pytam z czystej ciekawości gdyż ja tego tora po prostu nie ogarnę , a nikt nie wytłumaczy co i jak z wiadomych powodów ( ͡° ʖ̯ ͡°)