Wpis z mikrobloga

@ramon7676: to jest coś takiego jak akcje, token jakkolwiek byś to nie nazwał. Assets można tworzyć na platformach takich jak właśnie Counterparty, Next czy BitSharesX. gemz to właśnie taki Asset/Akcje
  • Odpowiedz
@pawlo74: Słuchaj a jak mam z aplikacji wysłać np 100 gems na adres: 1G62t9FmkCav4rktzsMZbZn6gzd7y4uYa1 bo nie mam zielonego pojęcia. Czy można to z aplikacji zrobić czy musze przez stronę counterparty.io ? pawlo74 pomożesz mi przy tekście do strony? Bo znasz się na tym lepiej. Trzeba zrobić stronę łopatologicznie dla prostych ludzi. Musimy ustalić jakiego tagu używamy, bo część używa #getgems a przecież chodzi o to by trafić z wpisami do wszystkich
  • Odpowiedz
@Pepeo: skompromitowałeś się i ujawniłeś swoją niekompetencję niejednokrotnie na tym forum dlatego ja nie chcę w oczach ludzi być wiązany z Tobą. Służę pomocą każdemu ale nie Tobie. PRZEPRASZAM.
  • Odpowiedz
@pawlo74 @ramon7676 : To Twoje tłumaczenie w taki sposób jest niezrozumiałe dla ludzi którzy dopiero zaczynają z gemz. To zbyt zawile to ludziom tłumaczysz. Człowiek który zainstaluje sobie aplikację getgems chce wiedzieć podstawowe sprawy, czyli jak wysłać koledze GEMS i BTC, jak zamienić to na złotówki lub dolary. A co Twoje tłumaczenie co to jest asset, jeśli masz w taki sposób to wyjaśniać to najlepiej zamilcz całkowicie. Bzdura to co opowiadasz. GEMZ
  • Odpowiedz
@pawlo74: ale to dostane coś za to np jakby taki gemz generował zyski 100 zł a mam tego 1% to dostane 1zł? Czym się różni taki asset od POSa? Nie ma oprocentowania i generowania monet? i tyle?
  • Odpowiedz
To zbyt zawile to ludziom tłumaczysz.


@Pepeo: dla ciebie wszystko jest niezrozumiałe to wszyscy wiedzą, po twoich postach, ja nic na to nie poradzę, Can't fix stupid.

ale to dostane coś za to np jakby taki gemz generował zyski 100 zł a mam tego 1% to dostane 1zł? Czym się różni taki asset od POSa? Nie ma oprocentowania i generowania monet? i tyle?


@ramon7676: jeżeli Gems będzie będą generowały zyski,
  • Odpowiedz
@ramon7676: > czy te counterparty nie jest zdecentralizowane?

@ramon7676: oczywiście, że jest zdecentralizowane, proszę Cię nie słuchaj idiotów bo Ci tak namieszają w głowie, że Ci się krypto odechce. "Nie od razu Warszawę zbudowali" mi zajęło kilka dobrych miesięcy studiowania krypto, żeby cokolwiek zrozumieć i dalej nie jestem ekspertem, nie sądzę żeby ktokolwiek był w stanie powiedzieć, że jest ekspertem. Nawet Andreas Antonopoulos, który napisał "Mastering Bitcoin" mówi o sobie,
  • Odpowiedz