Wpis z mikrobloga

Pisałem ze Swoją przyjaciółką. Moja dziewczyna to zobaczyła,zrobiła awanturę. No to już taka druga albo trzecia sytuacja. Ale ona też nie jest bez winy. Teraz stawia mnie pod ścianą albo ona albo Przyjaciółka. Plus mam usunąć koleżankę ze znajomych żeby to sie nie powtórzyło. Co robić? #pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mamapoth: Coraz mniej jest takich cumplu. To co mireczek opisuje, to dość powszechna praktyka. Najpierw robimy pantoflarza, a potem dupczymy się na boku, dzięki czemu lvl s----------a osiąga szczytowe wartości.
  • Odpowiedz
@JanuszMniejszy: Jeśli czujesz, że nie robisz nic głupiego, to jej to wytłumacz, a jak nie zrozumie to jej problem.
Jeśli jednak czujesz, że to zwykłe 'pisanie sobie z przyjaciółką' ma jeszcze jakieś podteksty, to Ty masz problem.

Obstawiam, że nie jest to zwykłe pisanie, bo zaraz wspominasz o tym, że ona TEŻ nie jest bez winy... ktoś ma poczucie winy?
  • Odpowiedz
@Sztabowy: no w pewnym sensie poczucie winy jest. Bo już wcześniej miałem zabronione pisanie z nią. A mimo to jakoś był kontakt. Po prostu czasem wydaje mi się że coś czuje to tej koleżanki z uwagi na to że znam ją od gimbazy, Ale z Różowym jestem ponad 3 lata plus dowiedziałem się paru rzeczy i czuję że nie mogę jej zostawić bo dziewcze załamie sie kompletnie
  • Odpowiedz
@JanuszMniejszy: No to różowy ma słuszne poczucie zagrożenia. Powinieneś podjąć decyzję i się jej trzymać, bo inaczej zawsze kogoś będziesz ranił.
Pamiętaj też, że jeśli jesteś ze swoim różowym tylko dlatego, że się załamie jak ją zostawisz, to jest to słaba podwalina związku i wcześniej czy później upadnie, im później tym z większym hukiem. Jesteś odpowiedzialny głównie za swoje życie, a nie za jej.
Good luck mate.
  • Odpowiedz