Wpis z mikrobloga

@wykopowy_on: Nie zagrasz bo serwery chwile temu padły, akurat jak był szybki win rankeda (,) Oczywiście ranked nie zaliczony, bo co tam rito ma się martwić a miałbym już 100 i serie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mógłby ich blizzard kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozostało osu :D
@zeligauskas: no ja do starego też passów zapomniałem więc ostatnio nowe założyłem i w sumie dobrze się stało, bo skill spadł mocno i wstyd byłoby z takim grać :D Ja cenie osu za multi, sp faktycznie może szybko znudzić :D
@zeligauskas: Duchem sportu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gra niby ta sama ale jak grasz z innymi ludźmi to raz, że możesz poznać nowe osoby dwa fajniej zawsze z kimś pogadać :) Zawsze się trafi ktoś kto pobiera mape 5 min więc rozmowy się potrafią nieźle rozkręcić teraz jeszcze dodali możliwość 16 osobowego pokoju :D No i zupełnie inaczej się gra jak masz z kim rywalizować(ustawiasz tabem widoczność
@Rideriy: Jakby ta gra opierała się na czymś więcej niż tylko refleksie i wytrenowaniu :c
Nie lubię tego typu gier. Dla mnie fajne są gry mp, gdzie jest możliwość przechytrzenia przeciwnika, a nie tylko klikanie ;)
@zeligauskas: Tu jest multi ale każdy gra "lokalnie" wysyłając wynik do serwera, więc nie masz jak przechytrzyć przeciwnika ;D To gra rytmiczna więcej niż wystukiwania rytmów spodziewać się nie możesz, w osu liczy się poczucie rytmu, bez którego gra się ciężej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trafiają się mapy bez dobrego timingu ale nie wchodzą raczej do rankingowych :P No i jak pisałem ta gra na mp to