Wpis z mikrobloga

@Cineczeq: Jak to w niedzielę. Powodzenia więc.

A z czasu też jestem zadowolona, bo mimo ubitego śniegu pod stopami zostało mi sporo sił. Generalnie chcę złamać 2h na półmaratonie w marcu i po dzisiejszym dniu jestem bardziej przekonana, że to możliwe.
@karvon: Regularnie 3-4 razy w tygodniu od początku grudnia, wcześniej od przypadku do przypadku, zwykle po kilka kilometrów parę razy w miesiącu i tylko w cieplejszych okresach roku. Bardziej wciągnęło mnie od zeszłorocznego "Biegnij Warszawo".
@magnes125: Jak na zimę przyzwoite, trochę ślisko, ale śnieg jest ubity. Do Dąbrowy zapuszczałam się jak dotąd jedynie rowerem w lecie i nie do końca ogarniam tamtejszy układ ścieżek. ;)

@hqvkamil: a miałam wątpliwości, czy robić to 20km już dzisiaj, ale chwała na wykopie jest tego warta! :D
@Elveen: To widzę, że z orientacją w Dąbrowie masz podobnie jak ja. Swego czasu prawie cały dzień rowerem próbowałam stamtąd wyjechać. Btw, niepokojący jest Twój wilk w avatarze, to samo imię, Lublin, korzystanie z wykopu i udział pod tagiem sztafeta... :P
@magnes125: o tagu dowiedziałam się chyba wczoraj, zdecydowanie za późno. A co do Lublina, to częściowo, ogólnie więcej czasu spędzam w Warszawie. Więc następne wpisy będą z nad Wisły, albo coś koło tego. ;)