Wpis z mikrobloga

#worms #shopper #shoppajuliana

UWAGA ZMIANY. PRZECZYTAĆ PONOWNIE!

Równolegle i niezależnie do ligi w Dabble and Fidget organizowanej przez @jestem_legenda powstaje liga Shoppera.

Gramy na jednej z tych map: 4020, 503, 383, 1453, 6666, 2204, 2646, 363, 388

W pierwszej kolejce wybiera jeden gracz, w drugiej drugi.

http://imgur.com/a/haldG - mapki

Gramy na autorskim schemacie, opartym na szopperze, ale:

-pozbawionym bananów

-nieskończoność bazooki

-pozbawionym freez'a

-Lont w minach na 1 sekundę(uczciwiej).

Schemat to !wsdb 2998

Czas na rozegranie dwóch kolejek będzie wynosił tydzień. Od poniedziałku 00:01 do niedzieli 23:59 można nadsyłać wyniki dwóch kolejnych kolejek. Jest tak ponieważ jedna kolejka tygodniowo wydłużyłaby ligę niemiłosiernie

Złamanie zasad shoppera: Atak z liny; Pierw skrzynka, potem atak skutkuje skipem. W przypadku konfliktu wysyłacie mi powtórkę i osoba niemająca racji przegrywa walkowerem.

Gramy w każdym meczu dwie rundy. Za wygraną obu dostajesz 3 punkty, za 1:1 1 punkt a za przegraną obu 0. I gramy każdy z każdym, a potem jeszcze rewanże na takich samych zasadach, tylko druga osoba wybiera mapkę.

Wyniki podajecie na mikroblogu, w odpowiednim poście pod tagiem #shoppajuliana, który radzę obserwować.

Ligę zaczynamy od następnego tygodnia tj. Poniedziałek 18.02, koniec zapisów w piątek 16.02 o godz. 23:59, w weekend wylosuję terminy. Tydzień na kolejkę to i tak dużo, ale jakby komuś nie pasowało, to jest możliwość umówienia w innym terminie, za zgodą obu stron i moją wiedzą :).

Lista: (dopisujcie się, macie tydzień). Codziennie będę pisał listę :)

1. KrolJulian

2. jestemlegenda

3. Techniq

4. lucku

5. Musiek

6. gucias

7. Payner

8. ZeNoN246

9. kubussek

10. semperfidelis

11. ryhu

12. przem1771
  • 5
@Krol_Julian: miny na 1 to gówno nie uczciwiej, bo jak masz mine obok siebie to ją przeciwnik zdąży ja rywalowi koło dupy zdetonować, a jak sam kolo niej zaczniesz to jestes zablokowany bo nie masz jak uciec.

Poza tym po cholerę usuwać freeze w grach 1vs1, skoro samo użycie w takiej sytuacji jest pozbawione sensu, a jak ktoś używa to sam sobie winien, że mu rywal petrola albo minę koło zamrożnonego
@Krol_Julian: inaczej, usunięcie freeze mi zwisa, skoro Ci się chciało to ok, ale jak dla mnie czas tylko zmarnowałeś. Z kolei miny na 1 sec to tylko więcej elementu losowości. Tak jak pisałem, zaczynasz ruch, nie zdążysz się rozpędzić i udziec. A jak już się bujasz, to zdążysz tak zaatakowć przeciwnika. Zatem nie widzę sensu. Jak dla mnie to najlepiej żeby min nie było wcale, poza tymi podkładanymi przez graczy.