Wpis z mikrobloga

  • 0
Albo jakie są expowiska do szybkiego expienia i jakie są dla profitu. Jak hajs mi się skończy to siedze na cs'ach. Czy jeszcze gdzieś indziej można lepiej zarobić?
  • Odpowiedz
@m4rk: as czy dragi ciężko ze względu liczne boty czy po prostu expiących patrzących tymi samymi kategoriami.
@carumus1: jeśli masz hajs i szybko chesz expić to yalahar worker golemy ale lipa z siankiem, a te warlocki to czysty zysk co exp ;) ewentualnie hajs można robić z powodzeniem na medusach i serpent spawnach na jungli, boty wowalają kase na podłogę, lukasz jeszcze na deady mobów i zbierasz, czasem boty pełne
  • Odpowiedz
@Shazuth: w sumie masz racje. ja dopiero nabieram "nowego" doswiadczenia, zaczalem pare dni temu grac na irmadzie, tylko ze dzis przy sobocie od ss'a wszystkie servery dzialaja - tylko nie irmada =D
  • Odpowiedz
@Shazuth: nie wiem dokladnie, ale generalnie sa lagi caly czas, jakies dziwne kicki, podobno ich ddosuja znowu. ja kupilem pingzappera zeby cokolwiek moc pograc ale on tez nie zawsze pomaga
  • Odpowiedz
@Shazuth: no wlasnie - tego nie moge zrozumiec. jak gralo po 700-800 ludzi na kazdym servie kiedys to nie bylo takich problemow jak teraz jak gra po 200-300 osob
  • Odpowiedz
@m4rk: kiedyś mieli stabilniejsze te serwery bo pełno ludzi kupowało pacc'a i było ich na to stać, nie wiem czy grałeś za czasów gdy czymś normalnym było 40k+- ludzi online. Teraz to już się chwytają brzytwy robiąc servery 2x exp, by tylko jeszcze kilka grosików przytulić:D
  • Odpowiedz
@Shazuth: pierwsze kroczki stawialem w tej grze na 7.4 w 2004 roku... ale patrzac na wyniki finansowe firmy, to caly czas ida do przodu i maja kase na serwery..
  • Odpowiedz