Wpis z mikrobloga

Gdy Francuzi wyjdą z szoku powinni pomyśleć o rezygnacji z "laickości" i skopiowaniu od nas art.196 kodeksu kar. o obrazie uczuć religijnych


- Krzysztof Bosak z #ruchnarodowy

Ile to razy mówiłem że narodowcom bliżej do islamistów niż "lewakom"? :)

#bekaznarodowcow
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile to razy mówiłem że narodowcom bliżej do islamistów niż "lewakom"? :)


@list86: to jest oczywiste i jasne dla wszystkich poza narodowcami. xD
  • Odpowiedz
A jakie widzisz podobieństwo do islamistów?


@danin: usilne starania narzucenia wszystkim wokół swojego toku myślenia, swoich celów i swoich wartości przy braku jakiejkolwiek otwartości na cele, wartości i tok myślenia inynch. :)
  • Odpowiedz
@danin: a co to za różnica? Jeśli pewnego dnia do władzy dojdzie koalicja bardzo chrześcijańskich partii i zacznie zakazywać np. handlu w niedzielę, to jak najbardziej będzie to opcja siłowa i przymuszająca innych, więc na jedno wyjdzie. Z niby jakiego innego powodu nie mogę np. teraz kupić w aptece pigułek antykoncepcyjnych "po"?
  • Odpowiedz
@rss:
Tylko że wcześniej musi zdobyć poparcie społeczeństwa. I nawet w tak zlaicyzowanych krajach jak Francja, Niemcy jest zakaz handlu w niedzielę.

@list86:
Skończ o tych rozmowach, nic takiego nie było.
Żaden z punktów
  • Odpowiedz
@rss: buk tak chciał, pan Jezus w biblii napisał że pigułki anty oraz prezerwatywy to dzieło lewaków!
@danin: ogranicza, wtedy nie można mówić nic złego na twojego niewidzialnego różowego jednorożca.

Żaden z punktów nie opisuje ich poglądów.


NO #!$%@? RZECZYWIŚCIE xD
  • Odpowiedz
Tylko że wcześniej musi zdobyć poparcie społeczeństwa.


@danin: takie poparcie, jak teraz we Francji mają partie pro-islamskie? :) Poza tym nie bardzo rozumiem co to zmienia. Rzekomo nie powinienem się sprzeciwiać określonym przekonaniom póki reprezentująca je partia nie zdobędzie władzy? No błagam.

I nawet w tak zlaicyzowanych krajach jak Francja, Niemcy jest zakaz handlu w niedzielę.

Bez różnicy czy wprowadzono to za sprawą religii czy związków zawodowych - to bardzo
  • Odpowiedz
@rss: No lol, usunęli mi komentarz, czyżby @danin? No dobra, to w skrócie, żeby znowu jakiegoś biedactwa nie urazić:

Wspólne cechy narodowców i islamistów:

-
  • Odpowiedz