Wpis z mikrobloga

Wołam @bebeto39 Chłopie... zrobiłeś mi mega-przyjemność, może od początku...
O #wykopoczta już praktycznie zapomniałem ("pewnie ktoś mnie olał, bywa", "nie chciało się komuś wysyłać do Irlandii"), wczoraj w skrzynce avizo. Podjechałem dzisiaj na pocztę, przesyłka z Polski... Zmęczony tygodniem przyjechałem do domu, paczkę otwieram.... oj dałeś radę! Piątek, na zakupy mi się nie chciało jechać, chce się "czegoś słodkiego" a tu prawdziwy sękacz z Polski! Masakra, dzięki, takich w "Polskich sklepach" tutaj nie mamy! Dawno mnie coś tak nie ucieszyło! Potem inne czekoladowe słodkości no i książka, którą już dawno chciałem przeczytać. Jesteś wielki!
p.s. nie do końca zrozumiałem z płytką CD (nie jest nagrana), ale i tak dzięki ;-)

#wykopoczta #dobrzyludzienawykopie
Pobierz
źródło: comment_j4fRMJdbFsdjHT8o5YynS2UJZV8dlxUO.jpg
  • 6
@bachus: bałem się że już nie dojdzie, cieszę się że w końcu trafiło na wyspę :) płytkę sprawdzałem i była na 100 procent nagrana, może coś celnicy pokręcili. Miało być jeszcze regionalne piwko, ale takie regionalne że dostaniesz je pewnie u siebie - a w paczkach do Irlandii alkoholu niet :) i przepraszam za późną wysyłkę, choć jakbym wysłał na początku grudnia to i tak by nie doszło przed świętami.
@bebeto39: ja się nic nie gniewam, jeszcze większa przyjemność dostawać prezenty po świętach! Płytkę jeszcze raz ogarnę w innym napędzie, właśnie sobie przypomniałem, że DVD w laptopie potrafi cuda czynić... No właśnie z alkoholem ten problem, że nie za bardzo można wysyłać. Pozdrawiam!