Wpis z mikrobloga

@M4h00n: Sony Vegas, no właśnie na pliku wyjściowym jak oglądałem parę dni temu nie widziałem, teraz są :D MAgia, chyba się tak zarejestrowało i tyle nic nie zrobie.

@migut Racja byliśmy 26.12-2.01. Od #!$%@? ludzi, ale bokiem szybciej idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególnie jak deskę wypniesz i ogień :P
@scyth00: mało kto wrzuca w.g mnie z gopro bez 1000 akcji w vegasie czy czymś takim, tutaj było prawie zero zabawy i warunki dość słabe :0, ja tam jestem mega zadowolony z kamerki

Po 2 wole dość naturalne kolory niż przekolorowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@milkaziomek: Ustawiłeś konwersje na kodowanie 2-przebiegowe (w sonyvegas może to się inaczej nazywać)? Konwersja materiału trwa trochę dłużej ale konwersja jest duzo lepsza i można byłoby się pozbyć pikselozy na chmurach.
@milkaziomek: nie chodzi tu o atak na Ciebie. Jeździj sobie jak chcesz (chociaż na stokach to #!$%@?, że ludzie właśnie jeżdżą jak chcą). Potraktuj to jako dobrą radę.
Nogi bardziej ugięte (masz pozycję jakbyś miał kij w dupie), pochyl się do przodu, skręcaj zdecydowanie a nie od niechcenia (widać, że czasem nie masz panowania nad deską), bądź prawdziwym snowboardzistą skoro masz już podstawy a nie ciągle stoisz w miejscu i traktujesz