Wpis z mikrobloga

Siema Mirki. Składam sprawozdanie po kilku godzinach gry w mp.
Zrobiłem wczoraj wieczorem trasę: Wiedeń - Glasgow, Glasgow - Lille i Lille - Olsztyn. A potem jeszcze krótkie trasy po Polsce.
Nawet dało radę grać. Poza miastami chodziło płynnie. W miastach chwilowa zawiecha. Byłem w porcie w Amsterdamie i pusto. Bez problemu dostałem się na prom. Gorzej jak jechałem przez Rotterdam. Tam sprawdziłem ilość graczy i pokazało ich ponad 50. Dostałem z 5 sekundową ścinę i nagle uderzyłem w naczepę jakiegoś gracza (tunel między Amsterdamem a Rotterdamem). Przy mniejszej liczbie graczy gra chodzi mi płynnie jak single. Nawet w nocy spotykałem sporo ciężarówek w Polsce. Jeśli chodzi o graczy to tylko raz przytrafiło mi się, że ktoś specjalnie uderzył we mnie i zepchnął na barierki. Admini widać nie próżnują, bo co chwilę pokazuje się komunikat, że ktoś został zbanowany czy wyrzucony z serwera.

#ets2mp #ets2
  • 4
@Voltanger: W tym tunelu między Amsterdamem a Rotterdamem występuje jakiś błąd. Często zdarzało mi się tam dostać ścinę, a czasami nawet wyrzucało mnie do pulpitu i zamykało grę. Proponuję po prostu tam zwolnić. Odkąd jeżdżę w tym miejscu spokojniej, to nie miałem żadnych większych incydentów.